Sevdiginiz muzik turu sizde hangi duyguya hitap ediyor ve ne anlam ifade ediyor?

Ben mesela blues severim.Ifade ettigi anlam ayrimin oncesi olmasi.Hitap ettigi duygum ise ozguvenim:) Mikrofon sizde anket ekleyip sinirlandirmiyorum.Ozgursunuz kasecanlar.

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 9

• Bastan söyle diyim;

Metal veya Hard Rock mıdır nedir.. Hard olan hicbirseyi sevmiyorum ben arkadas :))

Bögüren cıgıran insanları da sevmiyorum..

Hosuma giden ne varsa onu dinliyorum.. Öyle takıntım yok bu tarz olsun yok su tarz olsun diye..

Kendi kisiligime ve kendi hislerime neyi yakıstırabiliyorsam onu dinliyorum..

Eminem`inden tut, Rammstein`nına.. Rammstein`dan tut, Pink Floyd`a.. Depeche Mode`undan tut, Duman`ına.. her bir b*ku dinliyorum nerdeyse..

Öyle kisiligimi belli bir kategoriye sokmak yanlıs olur cünkü sokmak istesem de sıgmaz benim kisiligim tek bir kategoriye..

Duygusalından tut, öfkelisine. Hüzünlüsünden tut, sevinclisine.. Pasifliginden tut, özgüvenliligine.. degisir durur benim karakterim.

O yüzden belli bir tarz yazmak istemiyorum. Cünkü gercekten de sadece bir tek tarz dinlemiyorum..

Sanırım en iyisi sarkılarla ifade etmek kelimeleri..

1. link

2. link

3. link

4. link

5. link

Bunun gibi hepsi birbirinden farklı ruh halleri, kisilikler ve duygular iste..

Ben de böyleyim iste ne yapalım.. :)

0|0
    0|0
  • mettallica, iron mailden, şebnem ferah grup yorum hayatımın grupları bunlar

link

0|1
    0|0
  • Ne varsa eski cevaplarda var.

Progressive ve alternatif diyelim.

Progressive ileriye dönük,alternative'de alternatif işte.İleriye dönük alternatif bir hayat,yaşamak istediğim hayat.Ayrıca sevdiğim müzik türleridir.Hayatımın fon müziğinde çalsalar uygun olur.

Progressive için Dream Theater Take the Time link

Alternative Tool Sober link

Bir de youtube çoğunu kaldırmış ama şöyle de bir prog liste hazırlamışım zamanında link

0|0
    0|0
  • "Blues", hüznün müziğidir.

0|0
    0|0
  • 0|0
    2|0
  • Adele- Rolling In The Deep

Derine düşmek ile ilgili.

0|1
    0|0
  • ben soloları dinlerim gitar piano keman çello gayda farketmez

uyandırdığı duygu yalnızlığın yok oluşu baş ağrımı ve stresimi alıp götürür

0|0
    0|0

• SLAYER

0|0
    0|0
  • The darkness 2 main theme günde 7 8 defa bu parçayı dinlerim kesin valla bilemedim şimdi herhalde iyi birşeydir .

0|0
    0|0
Yükleniyor...