Kitap canavarlari buraya.

Secmesi genelde zor olsada en favori kitabiniz hangisi ve sebebi.

Benim ki kesinlikle "Ucurtma avcisi" cunku beni hayata dair en cok etkileyen o olmustur. Bir sekil insani dunyanin toz pembe oldugu hayalinden cikartti.

Cevaplarinizi bekliyorum.

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Beni farklı yönlerden etkileyen pek çok kitap oldu içlerinden birini seçsem diğerini haksızlık olur.

1|0
    0|0
    • Top 5 falan diye bir liste yapsan bari :) Maksat okumadiklarimiz cikarsa arasindan okuyalim.

• Yazarın diğer kitapları da çok hoş ama özellikle bu kitabı beni derinden etkilemişti.Duygusal,romantik kitapların içinden birinci seçerim Judith Mc.Naught'u.Ki kitaplığımda bu kategoride yüze yakın kitap var.

• Duygusal ve romantizim arasinda giden kitaplar benimde her zaman favorilerim arasindadir. Fakat gercek hayatta yasanmislari kitaplara doken yazarlarada feci halde saygi duyarim. Bence buyuk cesaret.

Erkekler Ne Diyor 6

• Jean Paul Sartre'nin "Bulantı" kitabını üniversitedeyken "kütüphanede" okumuştum. (ki, kitabın içinde de cinsel çağrışımlı bir kütüphane bölümü vardır; okuyanlar hatırlar.)

Beni epey etkilemiştir. İsmiyle müsemma bir kitaptır ve varoluşçu edebiyatın önemli parçaları arasındadır.

1|1
    0|0
  • Nikos Kazancakis - Zorba

John Fante - Toza Sor ( Bu kitap bayanlarda pek bir etki bırakmasa da erkekleri depresif eder)

1|0
    0|0
    • Toza sor bayanlarda neden etki birakmaz - erkeksel konularimi ele aliyor?

• Erkek arkadaşlarına önermezsin umarım :)

• Yok onlar anatomi disinda birsey okumuyorlar bu ara :) Ben kafa dagitmak icin biraz romanlar ile vakit gecirmek istiyorum. Her erkek kitap okumayi bilmez, hos her kizda bilmez.

• Ali Şanverdinin Asteğmen isminde bir kitabı var. Ne süslü raflarda görürsün en adını duyarsın. otobüslerin mola verdiği market tezgahlarında 5 liraya satılır. Ama mutlaka okunması gereken bir kitap

1|0
    0|0
  • Şeker portakalı küçüklük :) Güzel ya

1|0
    0|0
  • Şibumi

Bir ara tekrar okuyayım.

0|0
    0|0
  • Kavgam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• daha dün gece filmini içinci kere izledim; tabi kitabı kadar etkili değil ama genede müthiş.

ben kelebek kitabını çok beğenmiştim.

1|0
    0|0
    • Ben hataya dusup ilk filmi izleyip sonra okudum - tersini yapmak gerekmis sonradan caktim :) Kelebek kitabi neyi konu aliyor?

• hapishaneden kaçan bir adamı. çok güzeldir; kapsamlı bir kitap.

• Tesekkurler bilgi icin, umarim bir gun okurum :)

• Eroinle Dans-Canan Tan

Karakterlerin arkdaşlıkları yaşanılan olay beni çok etkilemişti bir bölmünde ağladığımı bilirim..

1|0
    0|0
  • uçurtma avcısını okuyamadım bitiremedim çok üzücü ilk sayfalarda bıraktım

1|0
    0|0
    • Kesinlikle okumalisin - soguk kanlilik gosterip. Cunku okumazsan bir cok seyi es gecmis olursun. Okudukdan sonra dunyaya bakis acin degisiyor ve dunya hakkinda cok daha zeki oluyorsun.

• evet bu aralar çok boş vaktim olacak en iyisi cesaretimi toplayıp tekrar başlamak

• Kesinlikle tavsiye ederim. Bence insanin olmeden en az bir kere okumasi gerekir bu romani.

• simyacı çok severek okumuştum bende bir seyyah olsam bir şeyleri arasam dursam demiştim okurken

1|0
    0|0
  • canan tan yüreğim seni çok sevdi :))))

1|1
    0|0
  • Küçük ağacın eğitimi gerçekten iyi bir kitaptır

0|0
    0|0
  • ben de çok etkilenerek okumuştum ama

ama ben susıym nickim konuşsun diyorun en konusunda;)

0|0
    0|0
  • Sefiller Sefiller Sefiller

0|0
    0|0
  • Beyaz Diş

0|0
    0|0
Yükleniyor...