Kitap canavarlari buraya.

Secmesi genelde zor olsada en favori kitabiniz hangisi ve sebebi.

Benim ki kesinlikle "Ucurtma avcisi" cunku beni hayata dair en cok etkileyen o olmustur. Bir sekil insani dunyanin toz pembe oldugu hayalinden cikartti.

Cevaplarinizi bekliyorum.

0|0
106

En İyi Kız Görüşü

• Beni farklı yönlerden etkileyen pek çok kitap oldu içlerinden birini seçsem diğerini haksızlık olur.

1|0
    0|0
    • Top 5 falan diye bir liste yapsan bari :) Maksat okumadiklarimiz cikarsa arasindan okuyalim.

• Yazarın diğer kitapları da çok hoş ama özellikle bu kitabı beni derinden etkilemişti.Duygusal,romantik kitapların içinden birinci seçerim Judith Mc.Naught'u.Ki kitaplığımda bu kategoride yüze yakın kitap var.

• Duygusal ve romantizim arasinda giden kitaplar benimde her zaman favorilerim arasindadir. Fakat gercek hayatta yasanmislari kitaplara doken yazarlarada feci halde saygi duyarim. Bence buyuk cesaret.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Jean Paul Sartre'nin "Bulantı" kitabını üniversitedeyken "kütüphanede" okumuştum. (ki, kitabın içinde de cinsel çağrışımlı bir kütüphane bölümü vardır; okuyanlar hatırlar.)

Beni epey etkilemiştir. İsmiyle müsemma bir kitaptır ve varoluşçu edebiyatın önemli parçaları arasındadır.

1|1
    0|0
  • Ali Şanverdinin Asteğmen isminde bir kitabı var. Ne süslü raflarda görürsün en adını duyarsın. otobüslerin mola verdiği market tezgahlarında 5 liraya satılır. Ama mutlaka okunması gereken bir kitap

1|0
    0|0
  • Nikos Kazancakis - Zorba

John Fante - Toza Sor ( Bu kitap bayanlarda pek bir etki bırakmasa da erkekleri depresif eder)

1|0
    0|0
    • Toza sor bayanlarda neden etki birakmaz - erkeksel konularimi ele aliyor?

• Erkek arkadaşlarına önermezsin umarım :)

• Yok onlar anatomi disinda birsey okumuyorlar bu ara :) Ben kafa dagitmak icin biraz romanlar ile vakit gecirmek istiyorum. Her erkek kitap okumayi bilmez, hos her kizda bilmez.

• Şeker portakalı küçüklük :) Güzel ya

1|0
    0|0
  • Şibumi

Bir ara tekrar okuyayım.

0|0
    0|0
  • Kavgam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• daha dün gece filmini içinci kere izledim; tabi kitabı kadar etkili değil ama genede müthiş.

ben kelebek kitabını çok beğenmiştim.

1|0
    0|0
    • Ben hataya dusup ilk filmi izleyip sonra okudum - tersini yapmak gerekmis sonradan caktim :) Kelebek kitabi neyi konu aliyor?

• hapishaneden kaçan bir adamı. çok güzeldir; kapsamlı bir kitap.

• Tesekkurler bilgi icin, umarim bir gun okurum :)

• Eroinle Dans-Canan Tan

Karakterlerin arkdaşlıkları yaşanılan olay beni çok etkilemişti bir bölmünde ağladığımı bilirim..

1|0
    0|0
  • uçurtma avcısını okuyamadım bitiremedim çok üzücü ilk sayfalarda bıraktım

1|0
    0|0
    • Kesinlikle okumalisin - soguk kanlilik gosterip. Cunku okumazsan bir cok seyi es gecmis olursun. Okudukdan sonra dunyaya bakis acin degisiyor ve dunya hakkinda cok daha zeki oluyorsun.

• evet bu aralar çok boş vaktim olacak en iyisi cesaretimi toplayıp tekrar başlamak

• Kesinlikle tavsiye ederim. Bence insanin olmeden en az bir kere okumasi gerekir bu romani.

• simyacı çok severek okumuştum bende bir seyyah olsam bir şeyleri arasam dursam demiştim okurken

1|0
    0|0
  • canan tan yüreğim seni çok sevdi :))))

1|1
    0|0
  • Küçük ağacın eğitimi gerçekten iyi bir kitaptır

0|0
    0|0
  • ben de çok etkilenerek okumuştum ama

ama ben susıym nickim konuşsun diyorun en konusunda;)

0|0
    0|0
  • Sefiller Sefiller Sefiller

0|0
    0|0
  • Beyaz Diş

0|0
    0|0
Yükleniyor...