Güney korede yaz tatili sadece 5 günmüş haberiniz var mıydı?

güney kore 1953 yılında bagımsızlıgını ilan ettikten günümüze gelene kadar kendini her koşulda yenileyen tek ülke gerek ulaşım gerek teknoloji ve kişi başına düşen milli gelir ülke petrolü ithal etmesine ragmet petrol fiyatlarının düşük olması oldukça cezbedici en çok da yaz tatili ülkede 5 günle sınırlı çalışmayı üretmeyi çok seven bir ülke bizim ülkemizde yaz tatiline bir çıkan bir daha sonbahar dönüyor işe bayram tatili yılbaşı tatili derken neredeyse ülke çalışmıyor bu konudaki düşüncelerinizi alabilir miyim?

0|1
38

En İyi Erkek Görüşü

• Güney koreli bir kiracım vardı ve Türkiyede bir kore firmasında çalışıyordu.
    Sabah çok erken işbaşı yapıp akşam 9'da evde oluyordu..

2|0
    0|0
    • keşke ülkemizde suriyeliler olacagına koreliler olsaydı belki insanımız onlara baka baka çalışmayı ögrenirdi..

• Haklısın.. Çalışkan oldukları kadar iyi insanlar da ayrıca..

• size katılıyorum.

En İyi Kız Görüşü

• Güney kore bir çok radikal yasakla gündeme geliyo. Ki güney korede uygulama nasıl hic tatil yok mu bilmemekle birlikte avrupada yerin iklimine göre tatil zamanı belirlenir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Adamlar çalışıyor. Biz anca yatalım.

1|0
    0|0
  • adamlara internet yasak sorsan ulke demokrstik ama secimlerde1 secme sansin var dis ulkeye cikis yasak kacan zorla geri getirilip vatan haini sayilip idam ediliyor insanlarin dis dunyadan gelebilecek baska dusuncelere karsi sakliyorlar millet hipnoz olmus gibi bise oyle is olmaz

0|0
    0|0
  • Samsung'un ülkesidir Güney Kore. Normal değil mi? Dünyaya açılmak kolay mı?

1|0
    0|0
  • Onlarda da Urfa sıcağı olsun görürüm ozaman, Muson yağmurları olan ülkede sıcak mı olur

0|0
    0|0
    • sıcakla alakası yok insanlar karşıdan karşıya geçerken bile kitap okuyorlar ögreniyorlar bilinçleniyorlar..

• ben zaten çok ögrenen biriyim merak etmeyin ülkemin insanı gibi düz ve ezbere konuşmuyorum bizim ülke yatışçı tatili seviyo..

• 50 derece sıcakta yatmasın da ne yapsın yazda?

aynı şey de ruslar için geçerli

kışta -50 derecede nasıl çalışıp hayatlarını sürdürsünler?

• ülke de iş olsa neyse 😂😂 4.5 milyon Kpss başvurusu ve kaçı ise alınacak en fazla 100bin

0|0
    0|0
  • bir çok illegal kural var zaten orda adamlarda int. kullanmak bile yasak..

0|0
    0|0
  • haberim yoktu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• korede eğitimdede çok sıkılar keşke bizdede p kadar önem verisr

1|0
    0|0
    • keşke size katılıyorum.. ülkemize güney koreli mühendisler ögrenciler gelmeli hem yemekleri güzel hem günde 5 saat uyumaları harika işe çok önem veriyorlar yabancı dile agırlık veriyorlar. bizim ülkemizde 11 yaşındaki kız çocugu dogum yapıyo aradaki farkı siz düşünün..

• ülkemiz eror zaten..

• aynen 😀😂

• Neysekİ korede yaşamıyorum türkiyenin güzel özelliklerinden biri

0|0
    0|0
Yükleniyor...