Kapat

Metallica nın son albümü sizce nasıl?

Halo on fire ve moth in to the flame bence gayet kaliteli..

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz önce dinleme fırsatım oldu. Eskiden çılgın derecede fanlarıydım. Ama artık üretemiyolar. Yani özellikle 2003 St. Anger den sonra hiç beni heyecanlandıran bir album çıkmadı. Demokarınada baktım, studio ortamlarınıda takip ettim. Yok. Hep aynı. Rifler hep benzer. Son albumde "e artık gerçekten trash yapalım abiler " demiş olsalarda rifleri Megadeth benzeri olmuş. Çok özgün gelmediler bana. Tamam adamlar kült. Ama kan değişikliği şart. Larsla kirk ile olacak iş değil artık. Ellerinde robert gibi bir cevher var. Ama hâlâ kullanamıyorlar. Benim Metallicam 1991 e kadar ki metallica. Gerisi fasafiso maalesef.

0|0
    0|0
    • Kirkin sololar karsın trampet rıtımleri aynı kesınlıkle haklısın

• Kirk yenilikçi bir adam değil. Joe Satriani öğrencisi olmak böyle olmamalı. Stave Vai de onun öğrencisi baktığın zaman. Ama adam kral. Kirk teknik olarak bişey katmadı kendine. 15 sn lik soloda alayına vah dayamak anı kurtarmaktır. Bu bir yaratıcılık değil. Yaratıcılık One solosu gibi olur, master of pupperst solosu gibi olur. Üreteceği okadardı artık yok. Larsa gelirsek. Lars hiç bir zaman iyi bir davulcu olamadı. Blackened performansı ayrı. Keşke hep öyle kalsaydı. Adamın farklı bir twin tarzı vardı. Ama oda işin sadece magazinel kısmıyla ilgilendi. Geliştirmedi aksine dibi vurdu. 2003 ve sonrası davul tonu belki metal camiasının en berbat davul tonu. O nedir ya gaz tenekesine vurur gibi.

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• dinlemdm

0|0
    0|0
  • Şans eseri denk geldim. Albümün yarısında sıkıldım kapayıp the stage açtım

0|0
    1|0
  • Oldukça başarılı bir albüm.

0|0