Hiç fotojenik değilim kendimden iyice nefret ettim neden böyle

kendimi makyajlıykende güzel buluyrum makyajsızda güzelim ama çokta güzel değilim yani :( resim çekinirken normal halimden çirkin çıkıyor neden böyle ne yapmam lazım ya iyice soğudum kendimden insan içine çıkamıyorum :S

Güncellemeler:
Sürekli foto çeken Kezbanlara döndüm dakka başı heryerde resim çekiniyo bakıyorm resimde çirkinmiyim güzelmiyim diye delirdim iyice

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle ben çirkin çıkıyorum fotojenik değilim falan deme.beynini buna inandırma yani.bir ara bende merak edip araştırmıştım.mesela fotoğraf çekilirken tek ayağının üzerine ağırlığını ver.kameraya doğru hafif eğil.çeneni biraz aşağı eğ.doğal ol.ha bir de yanak mıncıklanma olayı vardı.kişiyi o an tetiklesin diye.fotoğraf çekilmeden önce birine söyle yanağını mıcıklasın.tam çekilirken çeksin.ve sen de o anda gülümse.belki saçma gelebilir.en azından bir dene :) tam merceğe bakma.biraz üstüne bak :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sadece kendine özgüvenin gitmiş sadece güzel oldundan eminim üzme kendini duyduğun gibi güzellik geçicidir ama sadece anneden kızına geçer korkma:D

0|0
    0|0
  • Bende değilim

0|0
    0|0
  • ben de fotojenik değilimdir. ama ben bu işi çözdüm yüzün asimetrikse ve düz değil de çıkıntılı bir yüz hattına sahipsen istediğin kadar güzel ol fotolarda kötü çıkarsın.

0|0
    0|0
  • bir iki resim ekle tatlım

bu siteden egona sponsor olacak onlarca kişi bulacaksın emin ol

0|0
    0|0
  • Yaştan gereği olsa gerek:D Aynısını ben de yapıyorum dersanede lavaboya gidiyorum aynaya bakıyorum.Ulan aynada güzel diyorum bide fotoğraf çekiyim asddasd :D Her yere çeker oldum :D

0|1
    0|0
  • çirkin felan çıkmaz malzeme neyse o çıkar :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kendini çok kasıyorsan demek ki. Doğal olmaya çalış içinden geldiği gibi poz ver, yani mesela illa gülücem diye sırıtma :)

Kendini fotoğrafa alıştır, mesela yanında en rahat olduğun kişi seni çeksin. Elinde bir şeyle uğraşıyormuşsun gibi çeksin ilk başta. Yavaş yavaş düzelir pozlarında, dert ettiğin şeye bak :)

0|0
    0|0
  • amann bosver tek derdin bu olsun tatlim! kor degilsin topal degilsin :) bosverrrr onemsiz seyler icin bu kadar uzuldugune deymez

1|1
    0|0
  • azıcık fotojenk ol.bence sen fotograf cekınırken utanysn braz ondan olablr

0|0
    0|0
  • bende fotojenik değilim ay o insan olsun ben mi foto olcam

0|0
    0|0
  • Selam ayni bensin de insan icine neden cikamiyorsun.

0|0
    0|0
  • çekim açısıyla alakalıdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...