Bu şarkıyı yapan ' bö ' adlı kişi nereli, şarkı nereye özgü bir şarkı bilen varmı?

Bu şarkıyı yapan ' bö ' adlı kişi nereli, şarkı nereye özgü bir şarkı bilen varmı?

Bu şarkı ve diğer yaptığı şarkılardan yola çıkarakta nereleri olduğu nu öğrenebilirmiyiz bilmiyorum dükkanda bu şarkı çalıyordu müşteri ödeme yaparken vay be kürte bak remix şarkıda yapmış dedi bende yok abi duvar kağıdında kurt var dedim adam güldü nenni kürtlere özgü birşeymi ben türklerin diye biliyorum?

0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İlk kez görüyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Geçtiğimiz günlerde bilgisayarın başında bir şeylere bilenirken şans eseri Youtube’nin bana önerdiği, istemeden de olsa dinlettiği ve benimde aşırı ötesi beğendiğim müzik kanalıdır. Genellikle Arap esintisiyle trap müzik yapan “BÖ” farkını ortaya koyuyor ve dinleyenleri kendisine fazlaca bağlıyor. Özellikle de bilgisayar başında uzun süre kalıyorsanız kafanızı bir yandan rahatlatabiliyorsunuz diğer bir yandan ise çalışmalarınıza devam edebiliyorsunuz.
    “BÖ” kanalının adı “Batuhan Öneş” kardeşimizin baş harflerinden oluşuyor. Batuhan Öneş kardeşimiz Akdeniz Üniversitesi’nde güzel sanatlar bölümünü okumakta. Gerçekten amatör olmasına rağmen, ben bu işi biliyorum diyen pek çok kişiden işini daha iyi yapıyor ve dinleyicilere kendini fazlasıyla kanıtlıyor.

Biri böyle yazmış hakkında

0|1
    0|0
    • Kanka yok gece diye trap müziği var ben gece çalışıyorum gece açsam bu müziği korkudan altıma s. çarım :) bir bu nenni idare eder diğerleri korku filmi müziği gibi

• Muhtemelen Adanalı.

0|0
    0|0
    • Kanka bu şarkısı normal da bide gece diye şarkısı var onu dinle video klibinde haç işareti falan var adanada çıkmaz böyle insan şarkıda bir garip

Yükleniyor...