Hogwarts'daki Şahgaga'nın Newt Scamander olabileceği teorisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

abelsford
Scamander, annesi hipogrif yetiştiricisi olduğu için çocukken hipogriflerle baya yakınlık kurmuş birisi.

Ayrıca Azkaban Tutsağı filminde çapulcu haritasında "Newt Scamander" adının belirip kaybolması ve Newt 1992'de öldükten hemen sonra Şahgaga'nın Hogwarts'a getirilmesi bu teoriyi doğruluyor.

Sizce Scamander kendini öldü gibi göstererek Hogwarts'a gelmiş bir animagus olabilir mi?

Hogwarts'daki Şahgaga'nın Newt Scamander olabileceği teorisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler
+1 yıl
Burçlarla ilgili bir soru sorsam herkes cevap verirdi ama Harry Potter gibi evrensel öneme sahip bir konuyu kimse takmıyor. Hiç hoş bir durum değil bu jşrjf
Hogwarts'daki Şahgaga'nın Newt Scamander olabileceği teorisi hakkında ne düşünüyorsunuz?