Sıcak sicaaaak, söz yazdım bakarmısınız?

1-Aydınlanmak her şeyin farkına varmak değil, bir çok seyin hissine varmaktır..
2-Başkalarını anladıkça değil, kendini anladıkça olgunlasir insan, bazı insanlar kendilerini anlamaya bile meyilsizler.
3-Bazılarını toplasan da, çıkarsan da, carpsan da bölsen de boş, bazı insanların herşeyi sıfır. 4-Geceler uyutmuyorsa, sebebi ya kırgınlıktır ya kırgınlıktır.. Kimi sevdiğine, kimi hayata, kimi zorluklara, kimi yokluğuna, kimi eksikliklerine, kimi yalnızlığa.. Sizce nasıl olmuş hepsini yeni yazdım ve daha birçok sözüm var farklı konularda, görüşleriniz için teşekkür ederim. :)

0|0
21

En İyi Erkek Görüşü

• Rüzgarın estiği yön daima doğruyu göstermez bazen fırtınayla mücadele etmek gerekir. Gun doğumu doğruları simgeleyebilir ama oncesinde geceyi atlatabilmek gerekir. Diken battığında acıya dayanabilirsin. O aci hiçbirşey değildir. Hic bir acıyı hissedememek. sadece nefret duymak en büyük acıdır.

0|0
    0|0
    • Varlığı mutlu ettiğinde hep olurcasina dusunursün olmayacağını bile bile.. kaybedeceğini dusunursende fazla deger verirsin o daha da beter. İşte en büyük olgunlukla dgru kararları alabilirsen eğer.. insan bunu sadece fedakarliklarla oder.

• Bu sözleri de ben yazdm simdi

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...