Türkiye Avrupa Birliğine girmeli mi?

Türkiye Avrupa Birliğine girmeli mi?

Bu süreçle ilgili ne düşünüyorsunuz?

0|0
611

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Girsin nasılsa kendi başına bazı şeyleri yapamıyor.

0|0
    0|0
  • İslerine geleni alip, islerine gelmeyini birakiyorlar zaten. Girmek icin bir cabalari yokki.

0|0
    0|0
  • hayır bence girmeyelim bir yere biz böle güzeliz

0|0
    0|0
  • zamanında çok uğraştıkta,birliğe girsek ne değişecek onu merak ediyorum..

0|0
    0|0
  • Girmemeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ne AB nin ülkeye, ne hükümetin vatandaşa yaptığı dayatmalara katlanabiliyorum. Ama AB mi, Ampul mu desen ab derim. En azından bireysel bazda daha insan gibi yaşayabilirim. En azından devletin kendi kanunlarına uymadığı bir ülkede sağlayamayacağım adaletimi daha hakkaniyetli bir kulvarda koştururum.

1|0
    0|0
    • biz namkör milletizde devletimizin ülkemizin kiymetini bilmiyoruz,daha bu iktidar basa gelene kadar avrupali nerdeyse türkiye haritasini unutacakti.arkadaslar dürüst olalim avrupali gelip bizim ülkemize bize insanlik dersimi verecek onumu bekliyorsunuz?avrupa cöktü cöktü,nedense bizim siyasetcilerimiz avrupaya asik olmuslar,avrupalida medeniyet kültür yok inanin icine girin anlarsiniz.34 yildir avrupadayim calisirsan ekmegin var sanma ekmegi agzina verecek

• İstemiyorum zaten, ama bir İran olmayı hiç İstemiyorum. Algıda seçici davranma.

• ben almanyada yasayan bir türk olarak diyorumki tr avrupaya girmesin,cünkü almiyacaklarda sadece camin disindan lokantata kizartilan tavuk gibi kokusunu koklatiyorlar sonrada alayli alayli avucunu yala diyorlar.giremezmi girer,tanki topunu namlusunu avrupaya cevirir haydi askerim hedef avrupa der girer,oda anca 3 cü dünya savasinda olur.almanya basbakaninin tutumu ortada hain tam hain türkiye düsmani ondan evvelkilerde ayniydi,bu geberse baska hain gecer yerine,zaten bunlar herzaman bir sebeb bulurlar almamak icin.bildigim kadar 3 milyon türk var 5 milyon rus,digerleri öbür devletlere ait,olurda seneler sonra türk milletvekilleri meclisin cogunlugunu saglarsa o zaman olabilir.kisa vadede uzun vadede ben dogrusu kenarindan bile

gececegimizi sanmiyorum.türkiyede dolayli olay cikartirlar yine sebep gösterirler,zatende almiyacaklar bunu bikere türk halki aklina koysun

0|0
    0|0
  • Giremez ki. Hem Ekonomi durumunda hem Zeka konusunda arasinda cok fark var.

Müslüman bir ülke baska Müslüman ülkelerine bagli olmali, zekasizlikda birbirine daha uyuyorlar.

1|0
    0|0
  • AB'ye sokuyum. Şengen lazım, şengene girelim kafi. Bir de gümrük birliğinden çıkın artık.

0|0
    0|0
  • Merhaba bence Türkiye AB girmeye gerek yok zaten avrupa birliği ülkelerde ekonomik kriz bir türlü geçmiyor bizim dış borçumuz yokken ekonomimiz iyi giderken gerek yok zaten bu yüzden karkaşa çıkarmıyorlarmı ama milletimiz bazı konuları anlayamıyorlar

0|0
    0|0
  • Girmesin. Nato gibi bir illet

1|0
    0|0
  • Önce bir demokrasiyi kazanalım.

0|0
    0|0
  • Nası giricek abi euro 2.5 olmuş ekonomi yerde paran değersizleşiyor .

0|0
    0|0
    • neden degersizlesiyor euro hep türkieki hak ariyoz diye sokaklarda vurup kiranlarin dis dünyaya iste türkiye böyle diye tanittiklari icin,birileride yabanci basin mensuplarina kapali bilgi veriyoryillar önce kasalari soydular bu sefer o kasalara ulasamiyorlar o yüzden dis düsmanlardan destek istiyorlar.ben simdiki kadar türkiyede hic bir alanda serbestlik veren bir iktidar görmedim.dogru diyenler parmak kaldirsin,paralardan sifirlari avrupami atti,avrupa dahada batti batiyor

• girmesin.natodan da çıksın.

0|1
    0|2
  • ondan sonra bebeleri kliseden toplayak demi, tabi ki girmesin

0|0
    0|0
  • girsin kanka. ab herkesin yararına olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...