Kapat

Ya Dünya aslında düzse ve bizi yüzyıllardır kandırıyorlarsa?

Belki Kopernik, Galileo diye birisi hiç olmamıştır ha? Bu NASA livestreamleri falan sahteyse? Ya aslında gerçekten dünya düzse? Aksini söyleyemezsiniz çünkü hiçbiriniz bugün uzaya çıkıp bunu görmediniz. Ben de görmedim. O yüzden bizi kandırıyor olabilirler. Ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Efendim, öyleyse uçağa binip Çin'e gidiniz, ya Çin diye bir yer yoksa, oradan atılan fotoğraflar google earth bilgileri ve lokasyonları sahteyse, ya photoshopsa? Ya, Almanya, Avustralya, Avusturya... Hele hele kutuplar? Peki biz geceyi yaşarken, gündüzü yaşayan ülkeler aslında yoksa? Aslında dünyayı ve zilyonlarca evrenin içinde bilmem kaçıncı sırada olan evrenimizin yapı taşı olan güneş değil de bir elektrik kaynağıysa? Sonuçta gitmedik buralara da, napcaz?

0|0
    0|0
    • İşte ben de onu soruyorum. Ne yapacağız?

• Bu sorulan bilim tarafından yüzlerce sene önceden bu yana cevaplandı. Artık dünyanın yuvarlak mı olduğuyla yoksa kıtaların gerçekten var mı olduğuyla, ulaşım vr ölçüt birimleri icat edildiğinden beri ilgilenmiyorlar :) sana da zaten var olduğu kanıtlanmış şeyleri kafana takmayı bırakmanı tavsiye ederim :) seviyorsan bilim kırgu oku ve izle iyi gelir :)

En İyi Erkek Görüşü

• Düz falan değil, uzaydan çekilmiş olan fotoğraflara bakınız.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• yav cocuklar takti mi plazmayi

0|0
    0|0
  • Olabilir...

0|0