Müslüm Gürsesi anasım geldi bugün.

Müslüm Gürses çok dinlemem ben.O tarz şarkılar da çok dinlemem.Yine de büyük bir sanatçı bana göre.İşte çok dinlemem ama bugün Müslüm Gürses'i anasım geldi bayağ.

Rakılar hazır.

Hadi analım, ne dersiniz?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• babaya selam damara devam o zaman link

1|0
    0|0
    • Şunu da belirtmeden geçemeyeceğim.Baba'nın hayatını araştırdığınız zaman ne kadar naif,tabiri caizse karıncayı bile incitmeye korkan bir insan olduğunu görürsünüz.Ahhh o önyargılar yok mu işte.Babayı dinliyorsan ya krosun ya jiletçisin ya da boş beleş birisisin.Hayatını araştırın müziklerine bile bakışınız tamamen değişecektir.Mekanın cennet olsun BABA !

Erkekler Ne Diyor 8

• alkol kullanmam.daha bir kaç saat önce 2 litre süt bitirmişken hiç bir şekilde anma töreni yapamam kusura bakmasın.onun dışında hakkını vermek gerek.önemli bir sanatçıydı.diğerleri gibi parayı bulunca ortaya saçmadı kendini.hem sonuçta o kadar dertli zamanımız oldu.onun şimdi olmayan sesiyle acımıza derman olmaya çalıştık.gibi gibi.

0|0
    0|0
    • Rakısız da dinleyebilirsin?

• güzel ablacım,bugün işte bir alay cahilin konuşmasına maruz kalarak zaten canımı sıkmışım.eve gelmişim hüzünlü bişeyler dinlerken yine aklıma o gelmiş daha da hüzünlenmişen sen niye daha da hüzünlenmem için üstüme geliyorsun ? hastanelik olurum valla kalsın.

• bence anasımız geldi diye anmayalım üstadı fırsat buldukça analım deriim ne dersin ..

1|0
    0|0
  • Tam gününü bulmuşsun be müslüman

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Müslüm Gürses şarkıları dinlenilmez ,yaşanılır.Duyduğun anda olayı yaşamadıysan bile yaşamışsın hissi verir.Rahmetle anıyorum.

0|0
    0|0
  • baba bir numaradır ben 2 yeğenim

0|0
    0|0
  • adamaın duaya iihtyacı var rakıyla ateşini harlyosun farkndmısn

0|0
    0|0
  • Ver bir duble, su koyma iki buz at yeter.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...