Kapat

Kendinizi geliştirmek için ne yapıyorsunuz?

Arkadaşlar, genel kültür, bilgi ve fiziksel olarak kendinizi geliştirmek için neler yapıyorsunuz genelde. Örnek aldığınız bir yazar, ressam, müzisyen, sporcu vb. gibi bir idolünüz var mı? kendinizi geliştirmek için, herhangi bir müzik aleti, spor dalı, ya da dans gibi ugraslariniz var mi?

0|0
4|27

En İyi Erkek Görüşü

• Fiziksel olarak
    Spor yapıyorum (fitness)
    Muay thai ile uğraşıyorum yillardir
    Doğumsal olan anormallikler içim tedavi oluyorum
    Cild bakımıma dikkat ediyorum vsvs
    Kişilik olarak
    Dil öğreniyorum
    Bol bol psikolojik ve çocuk gelişimi kitapları okurum. Ara sıra tasavvufi
    Empati sempati kurmakta kendimce uğraşıyorum ve çok ciddi ise yarıyor
    Diksiyonumu geliştiriyorum çok detaylı olmasada

Bunların hepsinin bana getireceği tek birşey var. Gelecekte iyi bir eş ve baba olabilmek.. Ne yaparsam ne adım atarsam bunlar doğrultusunda adım atıyorum kardeşim ve birgun helalim olacak. kişiye laik olmak için çabalıyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sürekli okuyorum araştırıyorum. Kulaktan dolma bilgilerle çevrede konuşulanı doğru kabul etmiyorum. Sevdiğim sanat dallarını (müzik, edebiyat, sinema, tiyatro) takip ediyorum. Karşıt görüşün de fikirlerini alıp okuyorum tek bir şeye bağlı kalmıyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 26

• spor yapiyorum bide internetde hep bisryleri arastiriyorum insanlarin bilmedigi tarihde olan suikastler falan. dunyayi bide kurani ve seytani, cinleri, biz niye yaratildik?, yaratilmamizda cehennem cennetin yaratilmasinda maksad ne? hep bunlari ve bunun gibi seyleri arastiriyorum. ornek aldigim kisi "Hikmet Anıl Öztekin" "Hacı Şahin"

0|0
    0|0
    • ha bide repe cok ilgi duyuyorum ve kendi beynimde siraladigim ulkelere gitmeyi dusunuyorum. onlarin tarihini kendilerinden dinlemek istiyorum.

• amin. sagol

• bide takib etdim seni takib edersen sevinirim. cunki profilinde gezindim biraz ilgimi cekdin.

• Ebru yapıyorum iyi geliyor

1|0
    0|0
  • Yeni insanlar yeni mekanlar

0|0
    0|0
  • Bir idolüm yok ancak piyano ve tango öğreniyorum uğraş olarak.

1|0
    0|0
  • kitap dizi ve haberler. 3 unu yap düzenli 1 sene boyunca ondan sonra milletvekil adayı olursun aga :D

0|0
    0|0
  • Birşey yapmıyorum,

0|0
    0|0
  • okurum gezerim aci cekerim spor evet ama duzensiz Şu an . Yan flut calarim. Okculuk aticilikla ugrasirim.

0|0
    0|0
  • kendimi istemsizce gelistiriyorum farkinda olmadan

0|0
    0|0
  • Sürekli dil öğrenmeye çalışıyorum. Türkçe dışında ingilizce, almanca ve arapça biliyorum. Dil çok önemli.

0|0
    0|0
  • Mealeğimi ve hpbilerimi geliştiriyorum

0|0
    0|0
  • Kitap okurum...

0|0
    0|0
  • Hic bsiey

0|0
    0|0
  • Kitap okur ve çift bölüm okumaya çalışıyorum ağzıma sıçılsada :)

0|0
    0|0
  • Kitap okurum oyun oynarım dergileri ve gazeteleri takip ederim.

0|0
    0|0
  • oku ve irade

0|1
    0|0
  • kitap okuyorum

0|0
    0|0
  • Bol bol okuyorum. Spor yapıyorum. Yabancı dil öğreniyorum. Arkadaşlarımla sosyalleşiyorum

0|0
    0|0
  • Fitness

0|0
    0|0
  • Galiba hiç bir şey yapmiyorum.

0|0
    0|0
  • Serbest vucut gelistirme

0|0
    0|0
  • spora gidiyorum

0|0
    0|0
  • Üstadı dinle farkı yakala

0|0
    0|0
  • spor :D

0|0
    0|0
  • Profesyonel sporcuyum. ayrıyeten vücut geliştirme yapıyorum fizik açısından. düşünce açısından merak ettiğim konuları mutlaka araştırıyorum, gazete dergi ve makale takip ediyorum. zaten öğretim görevlisi olduğum için her an bunlarla iç içeyim.

0|0
    0|0
  • Mast yapıyorum :D

0|0
    0|0
  • Günlük köşe yazarları takip ederim ve gün içi haberleri anlık takip ediyorum. Ayda 3-4 kitap okuyorum. Makale okuyorum. Bölümüm de zaten buna göre olduğu için zevkle yapıyorum. İngilizce ondan sonra bir dile daha şuanlık ağırlık vericem hedefim böyle 3-4 sene içinde bunu da halledebileceğimi düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Spor ve kitap

0|0
    0|0
  • Kitap okuyorum haberleri takıp etmeye çalışıyorm internetten..

0|0
    0|0
  • hiçbirşey

0|0
    0|0
Yükleniyor...