Murat Dalkılıçın Son klibinde Ne anlatılmak isteniyor ?

Bir Hayli Klibini İzleyip Anlayabilen var mı ?

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Klipte 2 farklı görüntüyle izlediğimiz Murat Dalkılıç'a MUCK dizisinden tanıdığımız Özlem Aydın eşlik ediyor.

Şarkının video klibinde, görüntüsünden ötürü hoşlandığı kadından ilgi göremeyen bir gencin geçirdiği değişim ile aynı kızdan aldığı intikam anlatılıyor. Yönetmenliğini Deniz Coşkun'un üstlendiği, çekimleri 3 farklı mekan ve toplamda 40 saatte gerçekleşen klipte prostetik teknikler ile fiziksel görüntüsü değiştirilen Murat Dalkılıç'ı 2 farklı görüntüsüyle izliyoruz.

TÜRKİYE'DE BİR İLK! 3 GÜNDE 25.000 KİŞİ MURAT DALKILIÇ'IN KLİBİNDE OYNADI.

Aynı zamanda Türkiye'de ilk defa Facebook Connect özelliğini kullanarak interaktif hale getirilmiş bu klipte izleyeciler, hikaye kurgusunda yer alma şansı yakaladılar. www.birhayli.tv adresini tıklayan herkes aktif olarak klip içerisinde rol alıyor ve kendilerini klibin değişik sahnelerinde izleme şansına sahip oluyor. Bu uygulama, 3 gün içerisinde 25.000 kişiye ulaşarak yarattığı etki ile projenin başarısını tescillemiştir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• gün gelir devran döner döner bıcagı götüne girer gibilerinden bir sübliminal mesaj vermis abimiz

4|0
    0|1
  • kız beğnmemiş bu cocugun eski halini cocukta tarz yapıyor bazı kısımlarındada o eski halimdeki içimdeydin diyor ama artık değiştiğini şimdi onun bakmadıgından bahsediyor =)

1|0
    0|1
  • bi de klibini mi izleyecez :/

1|0
    0|0
  • karaktere önem veririm diyen kızların gerçek hayattaki halini anlatıyo.

1|1
    0|0
  • İzlemedim, pek ilgi alanıma girmiyor..

0|0
    0|0
  • Yandex browser'i kullanin dio

0|0
    0|0
  • çok şey anlatıyo anlayana ama ama sonunda kıza iyi bir ders veriyo :)

0|0
    0|0
  • leonardo da vinci'nin son eserini anlatıyor.

0|0
    0|0
  • Kız beni begenmiyor ben tarzimi degistirip bende seni begenmiyorum diyecek

0|0
    0|0
  • Ohoo daha yenimi izledin klibi :) demek istediği evrime inanınız :)

0|0
    0|0
  • sen beni beğenemdim ya şimdi bende seni beğenmiyorum demek istiyo

0|0
    0|0
  • link at da izleyelim

0|0
    0|0
  • "O zaman yediğin hurmalar, bugün tırmalar" diyor.

0|0
    0|0
  • Murat Dalkilic kim ya?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• keser döner ,sap döner, gün gelir hesap döner .. o klibe bu laff cukk oturur.. :) kızı fena bozdu ne dıyelım

1|1
    0|0
  • Kız onu bırakıp gidiyor.Benim canım Murat Dalkılıç ağabeyim de tarzını değiştiriyor.Sonra kız onun tipine hayran kalıyor.Murat ağabeyim de onu bırakıp gidiyor.Ona kendi yaptığıyla ders veriyor.

1|1
    0|0
  • Pamuk prenses ve yedi pamuğu bile daha inandırıcı. Gaza gelen Bi oğlanın hikayesi işte.

1|0
    0|1
  • keser döner sap döner gün gelir hesap döner

0|0
    0|0
  • um, i don`t know and i don`t care.

0|0
    0|0
  • dünyadaki bütün sorunlar bitti oturup murat burda neyi anlatıyo acaba diye düşünücem okey

0|0
    0|0
  • ben izledim, anladım. yanex'e de yazdım o yazdığı şeyi ama bende bişey olmadı

0|0
    0|0
  • İzlemedim. Eğer anlatılan gibiyse cok sacma bence intikam,kisilik bölünmesi yasamıs Murat bey.

0|0
    0|1
  • Bir hayli kabizim diyor

0|0
    0|1
Yükleniyor...