Bir sonraki sonraki seçimde hangi partiye oy atacaksınız?

6 ay sonra bir seçim daha yapılacak. bu seçimde hangi partiye oy atacaksınız? atmaktaki amacınız ne?

Güncellemeler:
güncellediğim için çok özür diliyorum ama MHP'yi göremeyince çok fena yazasım geldi :)

cCc :)

0|0
16|12

En İyi Erkek Görüşü

• milliyetçi hareket partisi

amacım ülkeyi avrupa birliğine sokabilecek birinin ülkenin başına gelmesinde katkıda bulunmak

nedenim: ne sağ ne sol orta parti :)

0|0
    0|0
    • Türk Birliği ülküsünden Avrupa Birliği hayaline mi geçtiniz? :)

Kızlar Ne Diyor 16

• oy verilecek parti yok ki hepsi palavra peşinde... bizler sokaklara dökülüp dindar nesil istemiyoruz diye pankartlarda atmadk ki chpye verelim :) o yüzden boş oy ama yanlş basım olacak yoksa akıllı bir sandık başkanı kendi partisine basar mührü

0|0
    1|0
  • ebesine atıcam.

0|0
    0|0
  • hüloğğ partisi olmayacağı kesinde

2|2
    1|3
  • Turkiyede yasamiyorum ama cidden isiniz zor oy atacaklar olarak. Tek saglam parti yok, hangisine atsa insan terredutte kaliyor.

0|1
    0|0
  • Pijama partisine :$

0|1
    3|1
  • MHP tabiki. bu ülke ancak Bahçeli'ye emanet edilebilir. geçen senelerde CHP ye veriyodum ama şimdi MHP ye veriyorum. bu benim düşüncem lütfen - lemeyin. + lamayında olduğu gibi kalsın yorumum

0|0
    0|0
  • Boş atmayı düşünüyorum hepsi birbirinden beter

0|0
    0|0
  • Hiçbiri

0|0
    1|0
  • ak parti her zaman ki gibi.. hüloğğğğğğ..

ayrıca bu bizim lafımız siz söylemeyin..

2|5
    8|4
  • Oy kullanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Aynı soru dönüp dolaşıp yine soruluyor..

1|0
    1|1
  • Geçersiz oy

0|0
    0|0
  • Madem sokaklara döküldük.. Madem bu sisteme karşıyız... O zaman yapılacak şey boş oy kullanmak değil. Bize akp dışında yakın gelecek olan partiye oy vermek. Yani benim fikrim bu.

4|1
    0|4
  • Chp

2|0
    1|1
  • cahil kaldım ben bu ne seçimi başbakan mı?

0|0
    0|1
  • bağımsız partiye vercem boş atsam iktidara gidecek en azından gariplerin yüzü gülsün

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• herzamanki gibi iktidarda olan parti AKP

1|5
    4|1
  • Mahalli seçimlerde Akp. Özellikle belediyecilik konusunda, halka hizmet konusunda Akp rakipsiz. Partizanca düşünmüyorlar. Bizim buranın Chp'li belediye başkanı seçimde ordan bana oy çıkmadı diyerek bir beldenin suyunu kesti, kendisine oy çıkmayan mahalleye asfalt, alt yapı götürmedi.

0|0
    0|0
  • Ak Ak Ak

AKP

Adelet Kalkınma Partisi

2|4
    4|2
  • Ekmek partisine

0|2
    0|0
  • Muhalif partilerin hiçbirinde iş yok ama şuan en güçlü muhalif Chp olduğu için ona oy atacağım .

1|0
    1|0
  • 10 Oyun olsa onuda AKP nin.

1|1
    4|1
  • 31 yaşındayım şu yaşıma kadar oy kullanmadım ama büyük ihtimalle hepa olacak gibi

0|0
    0|1
  • Akp .

0|1
    4|0
  • MHP ve ya akp

0|0
    2|0
  • soruyu anketli yapsana. akp bu arada. eskiden sadece oy atıyodum bu secimde çalısmalarda da aktif rol oynicam

0|2
    3|3
  • akp ye atacam başbakann g... kılıyıh

1|5
    6|4
    • kankalar şaka yaptım yaaa atatürkçüyüm ben olom şakasına yazdık .d

• hemen ciddiye aldılar be - lere bak ama helal olsun onlarda herşeyin farkında aslanlrım kankalarım benim yaşasın ATATÜRK ve cumhuriyeti <3<3<3

Yükleniyor...