Bir senelik ilişkide yan yana fotoğrafınız olmaması garip değil mi?

arkadaşlar diyelim 1 senelik ilişkiniz var erkek fotoğraflarının olmasını istiyor kız karşı çıkıyor kızdan bi vesikalık resim işteniyor vesikalık sayılmayacak küçücük bi resim veriyor

facebook kullanmıyorsunuz bi facebook acıyorsunuz beraber resimleriniz olsun sadece erkek ve kız görsün istiyorsunuz o istemiyor başkalarının facebook hesabında ise resimleri var onu sorunca silin dedim falan filan diyip duruyor

kızlar siz böyle bişey yapar mıydınız yaparsanız nedeni ne olurdu ?

Bu nasıl bi iştir artık canıma tak etti

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• ilişkiyi reklam etmek istemiyor.bu iyi birşey de olabilir kötü de..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ya ailesinden korkusu vardır yada başka bir sevgilisi o yüzden yanyana foto istemiyordur

1|0
    0|0
  • Fotoğraf çektirmekten nefret eden bir arkadaşım var.Ama o hiçbir fotoğrafta gözükmek istemiyor.Sizinki biraz daha tuhaf.Sonuçta başkalarıyla fotoğrafları varmış.Seni gizli tutmak istiyor olabilir.

0|0
    0|0
  • olmasımı gerekiyor resmi

0|0
    0|1
  • eğer böyle birşey yapmış olsaydım bilinmesini istemiyor olurdum ciddi düşünmüyorum demektir

baskalarının facesinde varsa da baskaları onu görsün begensin diyedir sanırım baska birilerini arıyor

0|0
    0|0
  • kimsenin bilmesini istemiyor.

0|0
    0|0
  • bu ilişkinin sonu kötü arkadaşım benden söylemesi

0|0
    0|0
  • güvenmiyo , korkuyo

0|0
    0|0
  • interestinggg o.O

0|0
    0|1
    • ne gerzek bişeysiniz siz

• Bi s. git ya aptal şey..

• yaşın kaç bilmiyorum ama beynin gelişmemiş ayrica bu lafı dediğine göre yaşininda bi problemi yok s.g gitmem seni yaparım 1 hafta kanarsın

Erkekler Ne Diyor 5

• Seni kaybedilebilir,vazgeçilebilir görüyor, belki de aslında asıl istediği biri var seninle boşlukta kalmamak için beraber

0|0
    0|0
  • ''Dün gece resmini öptüm de yattım'' demek için mi istiyorsun ? :D takma kafana

0|0
    0|0
  • ayrılık sonrası dönemi kolaylaştırıyor. çok mantıklı bence.

2|0
    0|0
  • sanal aleme alet etmem konusunda haklı ilişkiyi sanal ortama taşımayın sakın.ama ufak da olsa bir fotograf olması iyidir illa kocaman olmasına gerek yok

0|0
    0|0
  • garip değil, yarın seni arayp bu ilişkiyi bitirmek istiyorum dersede garip olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...