Kitap yazmak ve bu konudaki tecrübeleriniz hakkında?

Merhaba arkadaşlar kendi hayatımdan kareleri okuyucu kesime hem eğlenceli hemde dramatik olarak sunmayı hedeflediğim bir kitap yazmaya başladım ve bu konuda sizlerede danışmak istedim. Kitaba nasıl başlanmalı neler olmalı ve siz okuyucu kesimi bir kişinin yaşamında en çok neleri merak edersiniz. Bu gibi bir çok konuda fikrinizi istiyorum. İyi günler.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nasil baslanmali.. Bu aslinda zor bir soru cunku anlatilmaz baslangic - tek diyecegim orginal bir sekilde baslat. Oyle baslat ki bastan okurlari eline el, oyle basla ki insan surekli okuya bilmek icin zaman kollasin..

Konulara gelirsek; Ben donum noktalari okumayi cok severim - insanin hayatinda ne tur degisiklere yol actiklari falan. Bazen iki yol arasinda kalirsin ya ve birini secersin. Bu ne gibi degisiklikler sagladi hayatinda ama oteki tarafida var. Oteki yolu secseydin nasil olucakti, bu dusuncede aklinin bir kosesinde olur her zaman.

Pismanliklarada yer ver ve ilginc, komik anilar. Iste seni sen yapan olaylari dibine kadar anlat.

Basarilar :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...