Siz de istiyo musunuz? doğru söyleyin.

bazı insanlara sadece kazanmak yetmiyor diğerlerinin kaybettiğini de görmek istiyorlar. siz ne düşünüyorsunuz peki?

0|0
33|24

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 32

• Hayır bu şekilde düşünmüyorum ve bu şekilde düşünenler inan kendi içindeki karanlıklara düşmeye mahkumlar.Kaybetmeye mahkumlar.Bu kadar içleri karanlık olan insanlar mutlu olmazlar.İmkansız.Hiç kimse için art niyet beslemiyorum :) ve mutluyum.

0|0
    0|0
  • başkaları umrum değil. ben istediğimi aldıktan sonra herkes alabilir.

0|0
    0|0
  • gerçekten istemiyorum.Başkalrının mutsuzluğu benim mutluluğum olmasın mümkünse.Hırvatisatan-türkiye maçını hatırlıyor musun bilmiyorum.Ne kadar önemli ve heyecanlı bir maçtı.Hırvatlar son anda yenildiler.Zafere ramak kala.Oöyle yere yatıp ağladılar üzüldüler ya.Böyle melül melül bakıyorlar çok kötü oldum.Tamam ilk önce çok sevindim milli takımımızn yendiğine ama sonradan o adamları görünce üzüldüm be.

0|0
    0|0
  • Karşımdakinin kaybettiğini gördükçe kazanmanın hazzını yaşıyorum. Bu biraz da hırslandırır insanı ve verdiği emeğin hakkını aldığını ispatlar..

Bu eylemin her ne kadar "adil" olmadığı savunulsa da; aslında en etkili yöntem budur.

0|0
    0|1
  • emek harcayan kazansın arkadaş, ama emek harcamayıp da torpillerle bir yerlere gelmiş ya da çeşitli kurnazlıklarla kazanmaya çalışanlar kaybetsin, zevk duyarım.

0|1
    0|0
  • Eskiden herkesin kazanmasını, herkesin mutlu olmasını isterdim. Ama insanların karşıdakinin zora düşmesinden mutlu olduğunu gördükçe bende değiştim. Çok üzülerek söylüyorum ki büyük bir maddi derdi olanı bile elimde viskim ve sigaramla dinleyerek parmağımı bile kıpırdatmıyorum.

0|0
    0|0
  • Kazanmam yeterli. Eğer karşımdaki sevmediğim biriyse kaybetmesi hoşuma gider tabi bu aile gibi ölüm gibi değil başka şekilde.. Allah sevdiğinin acısını duşmanıma bile yaşatmasın

0|0
    0|0
  • Kazanmak yeter. Kimsenin kaybettiğini ya da üzüldüğünü görmek bana zevk vermez aksine bende üzülürüm.

0|1
    0|0
  • banane milletten.

0|0
    0|0
  • Hani herkesin ekmeği kendine .

Fakat bazıları elindekilere bakıpta karşısındakini çok aşşağılayıp, küçük gördüğü vakit onun düşüşü beni mutlu eder.

Allahın tokatı yoktur.

0|0
    0|0
  • Gıcık olduğum insanların kaybettiğini görmek isterim tabiki

0|0
    0|0
  • Baskalarinin kotulugunu neden isteyim. Fakat soyle bir takintim vardir hep benim dedigim dogru olsun, haksiz cikinca bayagi karsi tarafa nefret degilsede bir hircinlik yeli geciyor icimden. Fakat baskalarinin kayip edisini izlemek asla.

0|0
    0|0
  • başkalarının kaybetmesini nedne isteyimki bu kötü birşey

ben kazanıyım hakkıyla bana yeter

0|0
    0|0
  • eğer canımı acıttıysa evet

0|0
    0|0
  • kim olduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • kazanmak anlamında değil fakat,

diğerlerini bir konuda geçtiğimi, onlardan önde olduğumu görmeyi istemişimdir her zaman

0|0
    0|0
  • bazı insanlara karşı sadece öyle kötü niyetli kibirli insanlar varki başkalarının başarısına tahammül edemeyen onların kaybettiğini zevkle izliyorum başkalarını ezerken ezilmek nasıl bir şeymiş öğrnesinler istiyorum

0|0
    0|1
  • bende kazanayım. karşımdakide kazansın. yazık üzülürüm sonra.

0|1
    0|0
  • Insaniz iste sevmedigim birinin ya da bana aci veren birinin kaybetmesini gormek hosuma gider icten ice..

0|0
    0|0
  • ben bu kadar kötü düşünen biri değilim.

tek kötü özelliğim ciddi anlamda kıskandığım ya da nefret ettiğim birinin arkasından konuşurum genelde,ama çokta yanlış olmuyor bu konuşmalarım.

0|0
    0|0
  • Bir işi sadece benim iyi yaptıgımı bilmek benim acımdan iyi bir sye olsa bile .. bu iyi bir sey değil.. o yüzden yarıs her zaman olmalı ki insanlar yapabileceklerinin en iyisini yapsınlar.. bu sayede sadece ben kendimi geliştirmeyeyim yani..

0|0
    0|0
  • Benim kaybetmemi bekleyen insanların kaybettiğini görmek çok hoşuma gidiyo

0|0
    0|0
  • kendimle yarışıyorum .yok eğer bana çok hırs yapmışsa ne bilim küçümsemişse yenilgisinden keyiflenirim.

0|0
    0|0
  • Kaybetmeyi kabullemeyen bunyelere kazanmak ağır gelir.

1|0
    0|0
  • Dostta olsa düşmanda olsa sadece hakediyorsa kazansın .

0|1
    0|0
  • onların allah belasını versin

0|0
    0|0
  • gıcık olduğum bir çocuk var o kaybedince hep mutlu olurum onun dışında düşünmem böyle

0|0
    0|0
  • kötülerle karsi kötü olabilen nekadar da cok "iyi" insan varmis sitede:D

0|0
    0|0
  • niye seviniyim ki onun kaybettiğine , bu tam bir vicdansızlık

0|0
    0|0
  • İyi olan kazansın

Diğeri de kabullenmeyi bilsin

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2

Erkekler Ne Diyor 24

• Benim aldığım kültürde, Yetiştirilme tarzımda kazanan, kaybeden ile kazandığını bölüşür.

Kazanmak, karşındakine zarar vermek değildir.

Eğer karşında kaybeden birisi var ise ve sen onu teselli etmiyorsan asıl kaybeden sen olursun.

Belki de fazladır bunlar bu dünyaya bilemem.

Ben böyle yetiştirildim.

Şimdi bu ne ukalalık? diye düşünen olacaktır.

Ne yapayım? Kendimi mi küçültmem gerek?

Her daim İnsanlığın önünde bir ışık olarak duracağım.

Varlığınız, varlığıma armağan olsun.

1|0
    0|0
  • Genelde kazanamayan (görecelidir.aç insan şükretmeyi bilmez) başkasının kaybetmesini kendini basamak atlatacak bir olay gibi değerlendirir. Ben berabere kaldım ama rakibim kaybetti. 1 puan 1 puandır hesabı. 3 puanlı hayatta her maç önemli...asdrfth

1|0
    0|0
  • Some men just want to watch the world burn.

0|1
    0|0
  • bazı insanlar değil her insan aynı kardeşim. sadece herkes dürüstlük timsali oldukları için belli etmiyorlar.:)aynı kümede mücadele eden takımların hangisi diğerinin kazanmasını isterki?yani şöyleki her kes kendi alanında ve kendi sektöründe en iyi en mükemmel olmak ister ve bunun içinde diğerlerinin hata yapması gerekir:)sen bir kızı seviyorsun ve kızı bir başkası istemeye gidiyor kazanmasını yani kızı almasını istermisin:?

0|0
    0|0
  • Kazanmak hoşuma gidiyor fakat başkalarının kaybettiğini görüp zevk alanlardan değilim. Ben istediğimi kazandıktan sonra başkasının da kazanması beni rahatsız etmez.

0|0
    0|0
  • Evet isterim. Bu doğanın kanunu biri kazanır diğeri kaybeder.

Kartal tavşanı avlıyor kazanan kartal kaybeden tavşan, sen h,ç kartalın midesinde zafer naraları atan tavşan gördünmü? :) uykum geldi sanırım iyi geceler :))

0|0
    0|0
  • bana üniversitedeki sınavları aklıma getirdin kardeş.. diyelim sınavda çıkacak bir ki soru biliniyo... bunu bilen diğerlerine yanlış soru söylüyor.. bu zalımlık değil mi?

0|0
    0|0
  • aynı kulvarlarda değilsek kazanıp kaybetmesi umurumda olmaz ama aynı kulvardaysak kazanmam için kaybetmelerini görmek istiyor olmam gayet doğal ;)

0|0
    0|0
  • Egoistler öyle oluyor genelde

çocukken bende öyleydim ama artık o kadar önemsemiyorum ve kimse ile yarış halinde de olmayaya dikkat ediyorum çünki çok yıpratıyor bu egoizm adamı

0|0
    0|0
  • Rakibinse bu kaybeden, senin başarılı olduğunu göstermesi açısından bir göstergedir. İnsani hırslarla bu şekilde hissetmek ise hoş değil tabii.

0|0
    0|0
  • diğerlerinin kaybettiğinin farkında olmassan kazandığının farkındada olmassın diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • bazen istemiyor değilim

0|0
    0|0
  • nazar etme ne olur çalış senınde olur :) elın malında rıskında gözümüz nye olsun eğere sıkıntı varsa kazncında o elbet bir şeklde acısı çıkıyo ben kazndığımıa bakar çevremde ona göre fayda sağlrım

0|0
    0|0
  • Sabit aylık 10.000 lira kazanayım. Kime ne kazanıyorsa kazansın sonra.

0|0
    0|0
  • ego torbası onlar, patlatmak lazım öylelerini. Ki ben hiçbir oyunu ciddiye almam.

0|0
    0|0
  • sevmedğim kişilerin kaybetmesini istiyorum ne yalan söyliyeyim vicdansızım ya .

0|0
    0|0
  • bu düşünceyi hiç sevmiyorum.

ben kazanıyorsam başkasıda kazansın mutluluk duyarım

0|1
    1|0
  • sevmediğim kişiler için öyle :D

0|0
    0|0
  • kim istemez ki ?

0|0
    0|0
  • Beni kaybetirmeye uğraşan insanları öldürmek istiyorum.

0|0
    0|0
  • Ders konusunda bazen böyleyim

0|0
    0|0
  • Eskiden isterdim.

0|0
    0|0
  • Ben istemem

0|0
    1|0
  • onlar 'insan' olmaktan çıkıyorlar malesef.

0|0
    1|0
Yükleniyor...