Hızlı okuma teknikleri ile ilgili program var elimde

cd rom data diye geçiyor hızlı okuma teknikleri ile ilgili program alıştırmalar falan var fakat ben bir alıştırmayı ne kadar çalışacağım bilmiyorum alıştırmalar 7 dk tutuyor diğer alıştırmaya kaç gün ya da hafta sonra geçmeliyim bilmiyorum ya da nasıl çalışmalıyım bileniniz var mı ?

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• O program tarafımdan itina ile uygulanmıştır ^_^

700 civarı kelime dakikada anlayarak okumayı ona borçluyum nobel ödüllüymüş hem ..

Bak şimdi önce bir kaç gün alıştırmalar kısmından değil de sadece göz kaslarını geliştirme kısmıyla çalış gözlerin alışsın. Sonra misal alıştırma 1 olan bölümü yap sonra alıştırma 1 i tekrar yap günde 3 yeterli olucaktır. Kendini olaya hakim hissedersen diğer gün alıştırma 1-2-1 şklinde uygula sonraki gün alıştırma1-2-2 şeklinde devam edip gitsin . Zaten yan kısımlarında ikili okuma göz kasları için vs şeklinde yazıyor eksik olduğunu düşündüğün kısımları tekrar tekrar yap. Çok işe yaricak emin ol . Ve sakın gözlerini çok yorma ağrıdığında dinlendirmelisin.

Dinlendirmeyi şu şekilde yapabilirsin. Pencereden dışarıda çok uzak bir noktaya bakmalısın bu göz dinlendirir her zaman . Şimdiden kolay gelsin ..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...