Çocukların peşinize takılmasına sinir olur musunuz? :D

Hani olur ya arkadaşlarınızla bir yere gitmek istersiniz, sonra çocuklar peşinize takılır, siz kovarsınız onlar ısrarla gelmeye çalışır, sonra zırlamaya başlarlar anne baba abimgil / ablamgil bizi götürmüyorlar diye, sonra anneniz babanız çıkar, götürüverin şunları da canım otururlar orda uslu uslu der siz iyice dellenirsiniz :) Siz de yaşar mısınız böyle şeyler? ne tepki verirsiniz? işin içinden nasıl sıyrılırsınız? :)

0|0
11|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• onun ıcın ergenlıgım hep okul bahcelerınde gectı.hoşlandıgımız cocukla voleybol oynayalım onlarda kosusturup dursunlar.

hatırladım daraldım...

0|1
    0|0
  • teyzemin kızı tam bir amip öldürüyo beni canımı çıkartıyo hayır arkadaşlarımla gidicem konserede damlıyo salak şey

0|1
    0|0
    • sen de antibiyotik olmayı bileceksin o zaman gerekirse teyzene resti çekeceksin, ben de sevmem öyle heryere takılmalarına

• daha çok var zaten :)

• Ben götürmem ki. Çok pis bakarım gelmezler. Yada tatlı dille konuşurum falan.

0|1
    0|0
  • olmaz mi bir cimcime kuznim var :D dsari cikartiyorum iki dkka snra hdi eve grioken ben kciyorum agliyo brazcik ama cikolatayla avutuyorum onu :)

0|1
    0|0
  • Fazla oralı olmayınca sıkılıp gidiyorlar :)

0|0
    0|0
  • Dövüyorum.

0|0
    0|0
  • okurken bile daraldım :)) götüremem ben onu uzağa gidicem derim heralde :D

0|0
    0|0
  • yok ki. olsada götürsem keşke gfşjşkfgşh

0|0
    0|0
  • Öyle bir bakış atarım ki gelmek neymiş gelmeye cesaret edemezler. Şaka şaka tatlı dile ikna ederim

0|1
    0|0
  • o an onları öldürsem içim rahat etmez yani o derece sinir oluyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...