Kapat

Oğuzhan koç vs harun kolçak? sizce hangisi daha başarılı bir sese sahip?

evet iki isim arasında nedenli şekilde tercih ve yorum yapın..

Güncellemeler:
ula birinizde oğuzhan deyin be harunun olayı belli ama oğuzhanda yeni yeteneklerin çoğunu cebinden çıkarır bozuk para diyede bakkala verir :)
evet o yüzden belki gelecekte gençler bu güvensizlik yüzünden hep evde kalacak inşallah böyle olmaz..

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• İkisini nasıl karşılaştırabilirsin ki? Aralarında bu kadar yaş, tecrübe ve zaman farkı varken

0|2
    0|0
    • evet harun bir tık belkide biriki tık üstündür hatta o üstünlüğü gırtlaktan ziyade tecrübeye dayanır ama ses tınısı olarak bence ikisi de birbirinden özeller..

En İyi Erkek Görüşü

• harun kolçak gibi bir isimle oğuzhan koç 'u karşılaştırmak.. Seslerine girmiyorum zira oğuzhan denen tipte ses diye bişey yok..

1|0
    0|0
    • ya olur mu oda harunun tahtını sallicak bir sese sahip.. hatta oğuzu hiç tanımıyorken arabada radyoda dinlemişken ulan bu harun yeni albümmü çıkarmış dedim googlede araştırırken farkettim yeni biri olduğunu yani düşün ikisini karıştırdım..!

Kızlar Ne Diyor 4

• oguzhan kocun sesi mi var dun ki cocuk harun kolcakla kiyaslaman kotu olmus...

0|2
    0|0
    • yorumu sana bırakıyorum bence pamuk gibi bir sesi var kulağınız çıkan sesi farklı duymuyorsa böyledir bence.. :)

• Oğuzhan koç kim ya.. aynı bokun farklı tonda lacivertleri.. Hepsinin köküne kibrit suyu.

• vallaha iyi olur yollarsan, parasını da öderim aman yolla :)

• hangisi edeleliyse o daha basarilisir, edelesiz vucud yolunmus tavuk gibidir.

0|0
    0|0
  • Oğuzhan Koç

0|0
    0|0
  • harun kolçağı bilmiyorum ama oğuzhan koçun kötü olduğuunu biliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...