Özel üniversitede Para verip diploma almak gibi birşey var mı?

özel üniversitede Para verip diploma almak gibi birşey var mı?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Evet var. Çoğu özel üniversite üç paket sunuyor: giriş paketi, bilgi paketi ve elit paket. Giriş paketinin pek bir özelliği yok, hiçbir ayrıcalık sağlamıyor ama ucuz. Biraz daha para verirsen bilgi paketi alabilirsin, zira bilgi paketinde derslere devam zorunluluğu yok, sınavlarda kopya çekmene izin veriyorlar vs. Eğer gerçekten zenginsen benim tavsiyem elit paket. Çünkü elit pakette sınavlara girme zorunluluğun yok, herhangi bir dersten sınava girmezsen direk CC veriyorlar. Elit paket sayesinde her dönem fazladan ders alıp sınavlara girmeden erkenden mezun olabilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• koç mezunuyum, 100 bin dolar okul taksidini verip bitiremiyen,ayrılan,yapamiyan çok gördüm..

1|0
    0|0
  • Hiçbir şey bilmiyorsan boş kutuysan elinde diploma olsa kaç yazar?

0|0
    0|0
  • Lise diplomasi ayarlaniyor almak isteyenler arasin ben Hüseyin 05384151599

0|0
    0|0
    • Hüseyin ya da Cem ya da sayamadığım bir sürü isim. İnsanları kandırıyorsunuz utanma yok mu sizde?

• yok onlar hatta liseye çevirmiş biraz millet para veriyor dye devamlılığı öbemsiyorlar

0|0
    0|0
  • çok mu paran var :D

0|0
    0|0
  • yok canim o kadar da degildir heralde

0|0
    0|0
  • azerbaycan'da vardı . Ben orda okudum ama parayla almadım. aynı anda 2 ünv diploması alanlar var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hihi istersen bide okuludu aliyorsin sorun yok

0|0
    1|0
  • Seçeceğin bölümüne göre evet ama kalkıpta Tıpı secerek diploma almanda pek mümkün değil

0|0
    0|0
  • özel unv mezunuyum.çatır çatır bırakıyorlardı.

mıllet "paramızla okuyoruz,sınavlardan gecemıyoruz" dıye abuk seyler soyluyorlardı.

ben görmedım acıkcası.

0|0
    0|0
  • Tıp hukuk üzerine olmamak kaydı ile 5000 liraya kadar yurt dışından alabilirsin
    15 günde geliyor
    fakat arkadaşlarımızın söylediği ITU vesaire gerçek dışı veya yasal değil cezası yüksek
    en iyisi yurt dışı kaynaklı lise dip. alarak Üniv. Türkiye de okumak veya
    Yurtdışı kaynaklı Üniv. Diploması alarak türkiyede yüksek lisans yapmak
    çünki Rusya'dan alacağınız diploma niz tamamen gerçek ama içinde türkçe adınız disinsabirsey yazmıyor.

0|0
    0|0
  • hayır alakası yok son sınıftayken seni bırakanlarla anlaşma yaparsan belki ama öyle gelme zorunluluğu yok diye bir şey hayatta yok sınavlara girmessen tekrar sınav yapıyolar sadece ben okan üni. okuyorum öyle bişey yok

0|0
    0|0
    • bende okan üni ya ama ordaki arkadas öyle diyor

• özelden parayla diplama aima hiç duymadıma ama eğer varsa bence baya pahalıdır zaten ona vercen parayla git iş kur kendine uğraşma :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...