Burçlara ilgisi olan var mı?

İkizler burcu olan var mı aranızda veya çevrenizde bu burctaki bayanlar ve erkekler nasıl olur? Belirli karakteristik özellikleri var mıdır varsa nedir ?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• astroloji konusunda kitap yazabilirim. ikizler erkeği etkileyici, neşeli, sıcak kanlı, ışığı parlak olur. sinirlendiğinde çok kırıcı olur ve mantığı devre dışı kalır. seksidir. hayatında seks en önemli şeylerdendir. değişkendir. çabuk sıkılır. yeni ten ister.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ikizler burcuyum sadece yakısıklı ve zeki kısmını almısım burcumdan geri kalan ozellikleri ile uzaktan yakından alakam yok :)

1|0
    0|0
  • Geneli inatçı

1|0
    0|0
  • burç yorumcuları, burç yorumlarını yaparken matematik hesapları ve uzayı gözlemsel araç olarak kullandığını iddaa eder ama hiç bir astroloji ile ilgilenen burç yorumcusu, o yıldızların 12 tanesinin de bir aya denk geldiğini inkar etmez ama 13 tane olduğunu ve bir tanesinin ne olduğunu sorsan sallamasyon cevaplar verir neymiş uzaya bakarak matematik hesabı yapmış :) millet de inanıyor ye pes:)

1|0
    0|0
  • yaramaz pek. kadını pek çiğ patavatsız samimiyet derecesini tutturamıyr. Erkeği de çok konuşuyor boş konuşuyor.

1|0
    0|0
  • bu burctan uzak durcan. çok dengesiz ve duygusuz bir burc

1|0
    0|0
  • Kadinlari agir dengesiz oluyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben ikizler burcuyum sahsen Allah benim belamı vermiş diye düsünüyorum . Fakat içimde gizli bir romantiklik var hani dogru insanı bulsam tüm acılarım gidecekmis gibi her seyimi ona adarım ayrıca fazla romantiklik komik gelir bana. Yine de sevidigim kisinin sadık olması, bazı seylerı ben dusunmeden yapması gerekir. Ve sevdigimiz kisiden elestiri alınca eger buna alısık olmazsak kırılırız .bu biraz da karsı kisiyle alakalı. Genel olarak her ortamda bulunabilecek bir kapasiteye sahibiz esprili olmam en sevdigim özelliklerimden. Biraz egoist oldugum kacınılmaz ama haklı oldugumuz yönler de yok degil:) Neyse ikizlerligim tuttu yine cok konustum bayss :)

1|0
    0|0
  • Sevgilim ikizler, tutarsız davranışları fazlaca. Samimi çok konuşkandır, bir gün çok iyiyken ertesi gün sebebi olmadığı halde çok soğuk davranabiliyor maalesef.

1|0
    0|0
  • ruh halleri çok çabuk değişebiliyor gülerken bir anda kızabiliyorlar alıngan ve huysuz olmalarıda var ben hiç bir ikizlerle anlaşamadım şu zamana kadar, en yakın arkadaşlarımdan biride ikizler anlaşamıyoruz ama mutluyuz :)

1|0
    0|0
  • İkizler burcu deli olur derler.

Not: İkizler burcuyum.

1|0
    0|0
  • erkek var,baya konuşkan samimi biri

1|0
    0|0
  • yesss ikizler burcuyum fakatt her burçtan bir özellik almışlığım var.

not: burçlara inanmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...