Uyurken ingilizce öğrenme setinin faydası var mıdır?

Arkadaşlar ingilizce öğrenmek istiyorum.Yurtdışına çıkma imkanım yok.Film izle diyorlar da anlamadığın bişeye bak bak nasıl öğreniceksin ki :) uyurken ingilizce öğrenme seti varmış.Biraz tembel işi :) Bu da mantıklı gelmedi ama kullananınız var mı?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tarz kurslar safsata , tek yaptıkları kolaycıları bir güzel uyutmak.

Uykuda öğrenme mümkün değildir. Şalteri indirilmiş bir hızar tezgahında ağaç kesmektir. Beyin uyurken korteks denen bölgenin fişini çeker , kısa ya da uzun hafıza çalışmaz çünki bilinç kapalıdır.

Ayrıca uyurken o kulaklıklar kulağında nasıl duracak ? Hadi durdu acıtmadı uyandırmadı diyelim , her 30 dakikada kaseti kim değiştirecek ?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sen uyurken diye bir film vardı o geldi aklıma :D Uyurken insanın kendine bile faydası yok, uyurken ingilice mi öğrenilir nan? Biz senelerdir ayıkken öğrenemedik...

1|0
    0|0
    • Aynen senelerdir ingilizce görüyoruz okullarda.Belki işi bilemedik, işin sırrı uyurken öğrenmektir =)

• Valla ben uyurken hiç birşey öğrendiğimi hatırlamıyorum, bana ticari bir i.bnelik gibi geliyor ama sen kafana koymuşsun. Dene ve sonuçları bu başlıktan paylaş. Kamaaaan man, comaaan ! :D

• Çok faydasını gördüm, yalnız uyandıktan sonra hiç bir şey hatırlamıyorsun. böyle saçmalık mı olur allah aşkına.

0|0
    0|0
  • Bu şekilde öğrenemezsin. İngilizceyi hayatının içine sokmalısın. Kendini yabancı bir ülkede farz et. Evde, dışarda söyleyeceğin her cümlenin İngilizcesini düşün. Basit de olsa İngilizce olarak konuşmaya çalış.Bir de kendine bir arkadaş bul. Karşılıklı İngilizce konuşabileceğin bir arkadaş. Bir de internette busuu adlı bir site var. Eğlencelidir. Denemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Bilader ben öyle birşeye kalkışsam eğer, rüyamda Mr. and Mrs. Smith ile 5 çayını içerken; "Cardozo Fener'e gelir mi acaba?... Bu arada bulüzünüz çok güzelmiş Mrs. Smith, dokunabiliyoz mu?" muhabbeti içerisinde bulurum kendimi. Muhtemelen Mr. Smith'de İngiltere'nin en maçosu çıkar, sonra bana yine haram geceler. Ben istiyorum ki rüyalarım mutlu sonla bitsin, içinde Fatih Terim'in kına gecesinde halay çekiyor olsak bile... (yaşanmıştır!)

0|0
    0|0
  • uydurma o yaw :) rüyamda kızları düşündüğü için tek faydası ing kızlar olur o kadar yani gereksiz :)

0|0
    0|0
  • Cok sacma uyurken nasil dinliyorsun anlamadim uyuyunca zaten hic birsey hatirlamiyorsun cok sacma

1|0
    0|0
    • Uyurken bilinç altına yerleşiyormuş güya.Yahu biz türkler çok tembeliz.Bugün bir kızla tanıştım 5 dil biliyor.Bi türlü anlaşamadık kendimden utandım öğrenmeye hırs yaptım :D

• Kursa gidicek vaktim yok çünkü :) kendim öğrenmeliyim

• Hm zor biraz ya

• uykunun ingilizceden daha çok faydası var.

0|1
    0|0
  • yahu ingilizceyi niye ögreneceksin boşver

0|1
    1|0
  • yurt dışı tecrübesi şart. olmadı konuşacak birileri lazım

0|0
    0|0
  • safsata

kursa git

0|0
    0|0
    • Kurs okul bunlar yalan.Kitap okumanın faydası olur diyorlarda boş boş oku oku ne faydası olacak :D

• anlaşıldı bedavacısın ama yok öyle kulaktan huniyle bilgi doldurmaca. deneyince göreceksin. iyisimi sen dene bir iki gün uykusuz kalda gör ebenin sağ kulağını

• Faydalıdır. Youtube dan uzun vocabulary videoları indirip geceleri dinlemek ilk başta olmasa bile bir süre sonra faydalı. Bilinçaltına giriyor en azından :) Grammer'i çalışarak öğrenmek gerekiyor ama.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Telkin yolu bence saçma

0|1
    0|0
  • arkadaşım ben ingilizce kursunda çalışıyorum uyku tekniği eğitim falan hepsi yalan.. yalnızca CD kitap oda anca kelime hazineni geliştirir fakat konuşma ve anlama ayrıca yazma yine yapamazsın ögrendigin kelimeyi dahi günlük hayatta kullanamazsın.
    En güzeli biraz bütçe ve biraz zaman ayırarak bu iş halledebilirsin onun dışında yapacaklarını eğitimini pekiştirmek adına yapabilirsin.. ;)

0|0
    0|0
  • hayır bence denemedim ama

0|0
    0|0
  • deneeeee işeeee yarıyor :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...