Kapat

Neden böyle arkadaş?

Kendi çapımda çizim yapıyorum. Bunun için ekstra bir eğitim vs. almadım. Arada sipariş geliyor çizip paramı alıyorum. Ama çoğu kez ücretsiz çiziyorum. Ücret karşılığı çizdiklerim çizimlere bayılırken ücretsiz hediye çizimlerim ''Vay benim burnum böylemi, gözüm olmamış...'' gibi yorumlar alıyorum. Uğraşma süreleri aynı çünkü altında imzam varsa en iyisi olmalı düşüncesindeyim. İnsanlar neden nankör?

Buda çizimlerden örnekler.

ücretsiz beğenilmedi.
Neden böyle arkadaş??

beğenilmedi

İmirzalıoğlu beğenip paylaştı.
ücretli ben beğenmedim sipariş sahibi bayıldı.

1|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

• Para kolay kazanan birsey degil bu devirde. Ve ister istemez parayla aldigimiz seyleri daha sert elestiriyoruz.
    Ama bence cok iyi ciziyorsun. egitim almadigina cok sasirdim. kendini kesinlikle gelistirmelisin. Basarilarinin devamini dilerim 😊

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim millet olarak para verdim tabi güzel olcak diye bir bakış açımız var bide kardeşim haklısın hatalı yaptığım yerleri düzeltirmşsşn de bakalım ne dicek mükemmel yorumcularımız

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 15

• Çok güzel çiziyorsun. Insanlar nankör ücretsiz çizme

0|1
    0|0
  • daha ne istiyor iyi gidip fotograf çekilsin manyakmılar neyler ilk resim adeta kopya ellerinize sağlık baya başarılı.

0|1
    0|0
  • kolay sanıyolar çizimi daha iyi biliyosan sen çiz diyeydin bnde çizimle ugrasıyorum begendirmek çok zor insanlara

0|1
    0|0
  • ücretsiz çizme sende, insanlar verdikleri paranın ziyan olmadığına kendilerini ikna etmek adına senin kötü olduğunu bildiğin bir çizime de çok güzel olmuş derler şayet satın aldıkları resimse. Kısaca kimin ne dediğini fazla umursama

0|1
    0|0
  • çok beğendim.. ellerine sağlık 😊

0|1
    0|0
  • Yeteneklisin çok beğendim. Büyük başarıları diliyorum.

0|1
    0|0
  • beni de çizsene bence çok iyisin ve ücretsizler çok daha iyi olmuş

0|1
    0|0
    • gel kız çiziyim 😂😂😂

• ben daha cok suluboya çalışıyorum ama olur ya denerim :)

• tamam anlaştık 😂😂

• Oo harika bir yetenek bu basarilarinin devamini dilerim insanlara bakma sen ucretsizde cizme bence...

0|1
    0|0
  • yeteneklisin baya beğenmeyenleri umursama sen

0|1
    0|0
    • umursama değilde zoruna gidiyor yani insanın sonuçta emek var

• Insanlar böyle iste napcan beles sey görünce kusur aramiyolar ama cizimini begendim 👍

0|1
    0|0
  • Bilmem bence güzel çiziyorsjn

0|1
    0|0
  • insanoğlu işte kırk yıl sirtinda tasisan bıraktığın an kötü olursun boşuna uğraşma kimse için parayı almadan düdüğü verme derim :)

0|0
    0|0
    • uyumamış derdimi paylaşıyor 😀

• tamam çizmiyorum zaten o hediye oluyor ben hediye etmiş olmuyorum. Sevgilini ben mutlu etmem etik olmadığına göre bir değeri olmalı senin için oda 50₺ 😀

• haklisin da bir umutla sormuştum işte fakiriz ya 😖

• Peki bu resimlerdeki imzalar neden farklı benim bildiğim 1 imza kullanılır orjinallik için?

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişiyor. (1. Burnu biraz eksik gibi ondan demiş olabilkr. )
    Ne kadara satış yapıyorsun?
    Mesela ben resim yaptığımda ilk önce kendimce değerlendiriyorum. Sonra çevremdeki insanların İŞE YARAR eleştirilerine kulak veriyorum.
    Breaking b. Deki adam sanirım o güzel olmuş. 1. Ve 3. O kadar benimsemedim. Beklentiler farklı oluyor insanlarda bunlarda olmazsa gelişmen zor

0|0
    0|0
  • Nasıl teknikler kulanıyorsun burada güzel ciziyorsun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Berber bey, bize de değdirmeyeceksen bizi de çiziver..

0|1
    0|0
  • guzel olmus

0|1
    0|0
  • Bence o beğenmeyenler canım insanların aynısını yapıyosun bence beğenmeyenler göz doktoruna gitsin

0|1
    0|0
  • Bence gayet başarılı devam brocum

0|1
    0|0
  • Kardeş ben iç mimarim emin ol beğenmeyenler ufuklarını biraz açmalıdır çok güzel çalışmalar benden sana tavsiye sürrealist calışmalar yap

0|1
    0|0
  • Iyi olmuş cizim

0|1
    0|0
  • usta baya iyi ya ama insan oğlu böyle malesef

0|1
    0|0
Yükleniyor...