Sevgili Orhan Gencebay sevenler dinleyenler var mı?

aşk ın ve samimi duyguların en güzel besteci ve yorumcusunu kimler benim gibi halen seviyor ve unutmamış_?

Güncellemeler:
ula rakı lazım bee

0|0
16|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Orhan Gencebay'in cogunlukla icinde anildigi muzik turu bana hitap etmez. Ama "muzik turu" hitap etmez, Orhan Gencebay'i dinlerim kardes! Cok da keyif alirim... Hatasiz kul olmaz, Aysen, Bir Teselli Ver... Uff, gidim de dinlim azcik :)

0|2
    0|0
  • FERDİ BABA cıyım bu ruh bedenden cıkana kadar...

orhanın bu sarkısını hic unutmam bana söylendi bi aralar adıma yazılmıstır :p

BENİM DÜNYAM...

0|3
    0|0
    • sadece benim dünyam ı dinlemek için pavyona giderdim zamanında, bir abla söylerdi deli söylerdi.

• 0|0
    0|0
  • herşeye rağmen seven affeder biliyorum.

1|2
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Tek geçerm aşk şarkılarnda

0|2
    0|0
  • orhan gencebay öyle bir adamdır ki... Gerçek bir Sanatçı,duayen,sayısız başarıya imza atmış gönül adamı ayrıca plaktan dinlemek ayrı bir zevktir onu apayrı bir zevk...

0|0
    0|0
  • Dinlemem

0|1
    0|2
  • bana kaderimin bir oyunumu aldı sevdiğimi verdi zulümü dünyaya doymadan göçüp gideceğim yoksa yaşamanın kanunumu buuu =)

0|0
    0|0
  • hepsi degil

0|1
    0|0
  • Pek sevmiyorum Orhan Gencebay'ı. Sadece ''bir teselli ver'' şarkısını gülüşcek olsun diye mırıldanırsın arkadaşlar arasında. Esprisi var ben de.

0|1
    1|1
  • pek dinlemem

0|0
    0|0
  • batsın bu dünya :)

0|0
    0|0
  • batsın bu dünyanın yeni versiyonunu seviyorum

0|0
    0|0
  • bir teselli verr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ziyankar- link

küstüm çiçeği- link

akşam güneşi- link

ümit şarkısı- link

dilenci- link

dil yarası- link

aşk pınarı- link

ayrılık nikahı- link

amerikanın elvisi varsa bizim de orhanımız var

soruya geç kaldım. Kahretsin, Orhan deyince herkes rütbesini bilsin, ben çalarım kenara çekilin :D

1|0
    1|0
  • Bak şimdi canım Orhan baba çekti.

Hadi sende linki tıkla beraber dinleyelim bide sigara yak off offf...

link

0|1
    1|0
  • Pek dinlemem lakin şu 2 parçası güzeldir

link

link

0|0
    1|0
  • bir teselli ver. dilenci. aklım takıldı. vazgeç gönlüm. hatasız kul olmaz be dostum :)

0|2
    0|0
  • dinlemem.

0|0
    1|0
  • Uzun zamandır dinlemiyorum ama severim.Türk müziğinin en büyük üstadlarından biri kesinlikle

0|0
    1|0
  • 0|0
    1|0
  • Sevemedim gitti şu adamı...

1|0
    1|1
  • besteden başka bi numarası yok ses sıfır dinlenmez bestelerini dinlerm başka sanatçılardan oda kırk yılda bir

0|0
    1|1
    • sen emocu musun arkadaşım

• o adamı bi tek emocular sewmez yani sesini

• ne alakası var emoyla memoyla adamda duygu var ama ses çıkmıyo ıkınıyo zamanında yokluktan dinlenmş meşhur olmuş malı götürmş hala el üstünde tutuluyo tek bi sebebi var on numara beste yapıyo buna laf söylenemez tutturmuşlar bi baba baba ayağı gidiyo

Yükleniyor...