Kapat

Toplu taşımaya binince ezik yahut fakir mi oluyoruz?

İnsanların tercih ettiği toplu taşıma araçları, kullandığı telefonların modelleri yahut yedikleri içtikleri onları ezik yahut elit yapabilir mi sizce? :))

1|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• Tabii ki hayır.
    İnsanları giydikleri, yedikleri-içtikleri ya da kullandıkları araçlara bakarak nasıl değerlendiririz ki? Bir insanı tanımadan nasıl değerlendiririz ki?
    Hatta onu da gecelerin insanları neden zengin ya da fakir olarak ayıralım neden o gözle bakalım?
    Olmaması ve olmasını istemediğim durumlar bunlar.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi canım böyle düşünebilir ki? İstanbul için konuşuyorum. Her yere metro var o var bu var otobüs var her şey var. Manyak mıyım ben bir de trafik çilesi çekeceğim? İş çıkışına denk gelecek dur kalk dur kalk ne gerek var? Hadi onu geçtim zibidinin biri babasının arabasını kaçırıp drift yapmaya başlayacak sonra da piyango bana vuracak. Ben almayayım. İsteyen üstün ve ölü olsun ben ezik kalayım o konuda daha iyi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Eşeğe altın semer vursalar, eşek yine eşektir.

Burada kimse hakaret olarak görmesin bunu. Biz insanlar hep zaten moda ve özentilikten dolayı bu haldeyiz iyi-kötü.

0|1
    0|0
    • İş otobüse gelince;

Toplu taşıma araçları herkes içindir. Bazen arabayla gidersin bazen otobüsle tamamen tercih meselesi. Adamlar toplu taşıt yapmışlar, "zenginler veya fakirler binemez" dememişler. Sadece şöyle bişey var; (ben baya coğrafyadan gireceğim :)) kırsal kesimdekiler ile gelişmiş kesimler aynı şehirde olunca kültür farklılığı oluyor sadece. Yani toplu taşıma araçlarına herkes binebilir, zengin olan da, fakir olan da.

• O kadar haklısın ki; hele ki '' özenti '' tezinde. Başımızdaki en büyük belalardan bence şu kör özentilik

• Görmemişlikten. Ya daha birçok faktör var aslında. O kişinin çevresi, yaşam tarzı vs...

• konu tüm coolluğun sarsılıyor o frenlerle ayakta kalmaya direnirken dkdkdl

0|2
    0|0
  • Toplu tasimada kendi paramla rezil oluyorum.😂😂😂

0|1
    0|0
  • Ne alaka yaa

0|1
    0|0
  • Hayır, alakası yok.😂

0|1
    0|0
  • Günümüz şartlarında böyle bakılıyor.

0|1
    0|0
  • İPhone bilmem kacla dolaşıp pes kuruş parası olmayan insanlar elit mi oluyor bu durumda?

0|1
    0|0
  • Yok olmuyoruz ama şöyle söyliyim metro, marmaray, vapur, otobüs bunlara binen insan profilleri çok değişik oluyor. Yani parayla alakalı değil. :)

0|0
    0|1
  • Olmuyoruz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 35 bin tl lik özel arabaya biniceme 5 trilyonluk metrobüse binerim beğenmeyen cici kızlarda taksiyle gitsin =P =P

0|1
    0|0
    • Hahah helal :))))
      Bugün bir radyo programında dikkatimi çekti soru; ve çoğunluk bu tip ayrıntıların bir etken olduğunu söyledi :D Garip ya insanlar. Ben de merak ettim.

• yav dostum ciddi olayım İstanbul'da trafikte araba sürmek ölüm eziyet çünkü insanlar araba sürmeyi bilemden trafiğe çıkıyorlar bomboş yolda araba sürmek bilmyien adam bile yapr ama trafikte araç sürmek cambazlık ondan ötürü özel araba hem stres hem yorucu hem de sıkıntı artı yetenek istiyor ve benzinni bu derece pahalandığı günümüzde metrobüs metro tramvay vapur gibi ulaşım araçları can can valla can

• Yoo ne alakası var yahu

0|1
    0|0
    • Ama var olduğunu düşünenler var iste abi; kullanılan telefonun, tercih edilen toplu taşıma aracının dahi bir algı oluşturduğu ülkede batıya özentilik malesef kol geziyor işte; hem de yaş aralığı gözetmeksizin...

• Sanmıyorum, zaten o ellerindeki telefonların hepsi taksitle alınanlar

0|1
    0|0
    • Adamın sırtında, küçüksemek değildir kasıt, 10 tl'lik t-shirt var ama elinden iphone'u eksik etmiyor hemi de taksitle. Rezilliğin acınası boyutu sanırım bu da.

• Bizde böyle zaten, CMYLMZ dediği gibi evini satıp yenisini alır

• hayır yapamaz kanks

0|0
    0|1
  • Boşveeer takılma öyle şeylere. Hayatta aldırmam ben

0|1
    0|0
  • 2 kelimeyi bir araya getiremeyen insanlar caya 4 lira veriyor

0|1
    0|0
  • Ben pek umursamam dikkat ettiğim hal ve tavırdır

0|1