Kalite önemli bence?

Geçenlerde birinin bir yazısını okudum. Adam diyo ki "bn ilkokuldan sonra okumadım çalışmaya başladım para biriktirdim ve şu an 28 yaşındayım 2 evim var arabam var universite okumadım belki ama hayat üniversitesini bitirdim. Üniverste okuyan gençler bnden akıl istiyo, yani demem o ki okumadan da bir yerlere geliniyo siz ne düşünuyosunuz" diye. Olaylara kabataslak bakınca adam mantıklı ilerlemiş gb düşündürüyo ama şu hayatta ilimin ve bilimin insana kattıklarını düşününce paradan daha önemli şeyler olduğunu farkediyo insan. Para tabiki günümüz şartlarında bir ihtiyaç ama bilim zaruret, damarda akan kan, vücudun %80 olan su yani. Dünya kadar paran olsa hasta oldun mu hiçbir değeri kalmıyo. Evren kadar mülkün olsa inancın yoksa zehir oluyo..
Hayata bakmak yerine bir görsek aslında para kadar değerli hatta daha da önemli seyler olduğunu görücez. İlla bilm olmasına da gerek yok önemli olan kaliteli yaşayabilmek. Bugün 22 yaşında genç bir kızın zengin diye 73 yaşında bir adamla evlendiğini duydum ve şok oldum. Bu kadar mı düşürdük kalitemizi. Allah sonumuzu hayretsin diyor ve yazımı sonlandırıyorum..
Vesselam

0|0
05

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...