Okuduğunuzda hayatınızı değiştiren, farkındalık yaratan, size farklı bir pencereden baktıran kitap oldu mu hiç?

Okuduğunuzda hayatınızı değiştiren, farkındalık yaratan, size farklı bir pencereden baktıran kitap oldu mu hiç? Olduysa nedir?

Kitap önerilerinizi bekliyorum.

0|1
1124

En İyi Erkek Görüşü

• Kızıl Nehirler ve Sinestezya...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• okuduğum her kitap bu etkiyi yaptı aslında hayvanlardan tanrılara sapiens beni baya etkiledi aklımdaki soruların cevabını bulmamı sağladı

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• Sınırsız Güç - Anthony Robbins

1|0
    0|0
    • İçindeki Devi Uyandırı okumuştum ve kısmen hayatımı değiştirdi 😊

• Kitaplar her şeyden daha çok şey kazandırır hayatımıza ve kişiliğimize. :)
      Umarım olumlu yönde bir etkisi olmuştur.

• Beni kısıtlayan korkumu bir çırpıda yendim 😄

• Bu 4'ü ayni yazara ait ve tum kitaplari insanin hayatina dokunuyor mutlaka tavsiye ederim.
    "Adam dedigin benim gibi olur"
    "Ben dunyanin en akilli insaniyim"
    "Kashna felsefesi"
    "Yerim ygs lys" 😂

Buda insan iradesini gelistirme ve istedigimiz her konuya her an tamamiyle konsantre olabilmeyi ogretiyor, daha cok kisisel gelisim kitabi diyebilirim.
    "Konstrasyonun gucu"

Ha sunuda belirtim, bunlar her alti ayda bir tekrar okudugum nadir kitaplar pisman olmazsin.
    Neyse sen bunlara bir bak daha sonra istersen baska onerilerimde olur 😄

0|0
    0|0
    • Yazarın ismi nedir? Birde "konstrasyonun gücü" yazmışın o da mı kitap ismi orayi anlamadim. Tabii tavsiyelerini beklerim :) teşekkürler bu arada

• Aynen.. bizim basvurdugmuz yolculuk bazen cok yorucu ve uzun olsa bile bakiyorumda cogu kisi bizim bildigmizi bile bilmiyor ve farkinda bile degil..

Simdiye kadar olusan bir kimligin var bir andan degismiyor.. ve aynen.. olumsuz anilari durumlara cogunlukla hatirilarimiza kayitliyoruz. Artik kendimi kontrol etmek istiyorum ama vallaha Şu an ne kadar kontrolsuz oldugumu hissediyorum

• @Goldness evet haklisim ama napalim onlarin bu gelisime karsi kör ve isteksiz olmalari bizi etkilememeli.
      Hergun yeni birseyleri merak edip arastirmama ragmen kendimi genel anlamda da ne kadar cahil hissediyorum bilemezsin.
      O kadar cok ogrene bilecek sey varki, belki tum hayatimizi ogrenime adasak yinede cok azini ogrenmis olucaz ama olsun gozumuzle gordugumuz herseye kor olan biri olarak olmekten iyidir 😄

Neyse o zaman sana "konstrasyonun gucu" isimli kitabida okumani tavsiye ederim. Bana en cok kendi kendimi kotrol edebildigimi en iyi hissettiren kitap oydu.
      Bunun yaninda yasadigimida hissettirdi diyebilirim.

• Bir kitap diyemem buna. Her okuduğum farklı bir bakış acısı kazandırdı. Okuduğum sıra da önemliydi. Bunu isteyerek yapmadım ve kendimin bile bilmediği bir formül gibi oldu bu durum.

1|0
    0|0
  • The Book of Dead kitabı, olacak...

(Mısır Ölüler Kitabı.)

1|0
    0|0
    • Konusu nedir?

• Tibetin ölüler kitabı değilmiydi o?

• Tibet Ölüler Kitabı da var. Fakat aynı şey olduklarını sanmıyorum.

@Zenafromearth

• oğuz atayın tüm kitapları

2|0
    0|0
  • Tolstoy - İnsan ne ile yaşar?
    Kısa ve öz... ;)

0|0
    0|0
  • Kafes kitabı

0|0
    0|0
  • Yusuf atılgan aylak adam
    Vladimir bartol alamut
    Montaigne denemeler
    Schopenhaur aşk ve kadınlara dair (Kant ın en büyük öğrencilerinden) (bkz:ahlak felsefesi)
    sartre bulantı
    Cemil meriç bu ülke (cemil meriç in bir hayat hikayesini oku)

0|1
    0|0
  • olmadı

0|0
    0|0
  • Tutunamayanlar- Oğuz Atay okuyalı rahat bir 8 sene olmuştur. O kitaptan sonra çevrendeki insanlara bakışım çok değişmişti

0|0
    0|0
    • Neyi anlatıyor?

• Hayatında tanıyabileceğini en güzel insanı Selim'i dünyanın en naif, en çok yaşaması yaşatılması gereken kişisini anlatıyor. Günseliyi Selim'in en kıymetlisini anlatıyor. Hele bide olric var en kıymetlimiz.

• Teşekkürler bakacam

• Doğan cüceloğlu savaşcı

0|0
    0|0
  • fi okumalisin eger farkindaliktan bahsediyorsan biraz cinsel icerigi de vardir ama uyarayim

0|0
    0|0
  • evet Dünya bilgelerinden özlü sözler güzel kitap

0|0
    0|0
  • Evet oldu...

0|0
    0|0
  • Hayatında bisey değiştirmedi
    Uçurtma avcıları.
    Ankaranın dikmenleri.

0|0
    0|0
  • george orwel 1984... tavsiye ederim.. ama verilmek istenen mesajı almak için okunmalı. birde aynı yazarın hayvan çiftliği

0|0
    0|0
  • Zülfü livaneli serenad

0|0
    0|0
  • neon işıklı incil

0|0
    0|0
  • hepsi

0|0
    0|0
  • Cengiz Aytmatov Gün olur Asra Bedel. George Orwel 1984. Çizgili pijamalı çocuk.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 10

• ölüme fısıldayan adam

1|0
    0|0
  • ölü bir evden hatıralar - Dostoyevski

1|0
    0|0
  • sol ayağım
    kimsenin bilemeyeceği şeyler

1|0
    0|0
  • Dostoyevski, Orwell, Zweig kitaplarından çok şey çıkardım. Bir türlü ifade edemediğim duyguları ordaki karakterlerde gördüm.

1|0
    0|0
  • Senden Önce Ben

0|0
    0|0
  • Küçük prens

0|0
    0|0
  • Çizgili Pijamalı Çocuk

0|0
    0|0
  • Yabancı-şahmeran