Acil lazım...............

arkadaşlar yrn sınava giricem kagıtta ege üniversitesi bornova/bornova yazıyor tıp fakultesi arkasa yazıyo bu kampustemi yoksa bornoca istasyonunun ordaki kocuk yerde mi yok sa metroya binince ege üniverstesi duragı var ya ordamı lutfen yrdım edin

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• metroya biniyosun bornova durağında iniyosun. ondan sonra ege üniversitesi var ama orası kampüs durağı. tıp fakültesi kampüsün direkt içinde değil. zaten bornova durağında im yeri kolay.

0|0
    0|0
    • bak şimdi metroya bniyorum sonra ege üniversitesi duragında iniyorum kampusun orda mı yani sordugum sey kampus e yakın mı çunku boırnova duragında ınince tam karsıda ufak bir bahceli bina var orada ege üniye ait

• ben kaç derse, sınava geç kaldım o metro yüzünden. :D aniden bozuluveriyo bir de ışıkları sönüyo çok korkunçlu. :D neyse sen halkapınarda in, evka 3 istikametine gidene bin. bornova'da in. o dediğim kapının oraya gel. güvenliklere sor. erken de yat. uyu. erkenden kalk. kahvaltını güzelce yap. herşeyini kontrol edip yanına al ve yola çık.kentkartını kimliğini sınav giriş kağıdını unutma erkenden yoluna çık. şıkır şıkır ççöz. nasıl geçtiğini de yazarsın buraya. Hadi bakalım Allah kolaylık versin.

• ortadan iyiydii teşekkur ederm

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...