Korku filmi önerileriniz...

canım film izlemek istedi ama korku filmi.kaliteli bir yapım varsa aklınızda paylaşmanızı rica ediciğimm

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• bizim Türk insanı yabancıların yaptığı hortlaklı hayaletli filmlerden genelde korkmazlar, bize inancımız gereği cinli perili filmler daha ürkütücü gelir ama bizim sinema sektörü doğru düzgün korku filmi çekemiyor, tek yaptıkları şey film setinde yangın çıktı, iki kşi öldü, yok çekimlerde arkada cin göründü gibi aptal aptal reklamlarla dikkat çekmeye çalışmak.. ama üç harfliler'i izleyebilirsin fena değildir şahsen ;)

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• koleksiyoncu 1 ve 2 .testere yapımcılarından.benim gibi korku/gerilim sevmeyen birinden onay almayı başarmış bir yapım.tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Bu türde Vampir Avcısı Abraham Lincoln'ü izledim en son. Güzel...

1|0
    0|0
  • Wrong Turn serisini izlemeni tavsiye ederim özellikle 4.sünü,Türkçesi Korku Kapanı idi yanlış hatırlamıyorsam,sağlam filmdir.

1|0
    0|0
  • korku kapanı çok korkunçu kanka offf kanlı böyle offf off

2|0
    0|0
    • baktım ama yarım saatte kapattım.kötüydü bana göre.

• çok korkunçıu bence kanka 1 2 3 serisi falan var bayağı var 4 5 'de var bence çok baba film

• İğrenç ama yine de güzel bende seviyorum :D

• Öldüren sis veya 28 gün sonra tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • olsa can kurban vallla

0|0
    0|0
  • ''Davetsiz'' güzel filmdir.

1|0
    0|0
  • Elm Street 1 2 3 fredy kapıyı açtı

1|0
    0|0
    • geçmişte izlemiştim.etkilenmiştim ama yakın zamanda izledim aynı etkiyi vermedi aksine sıkıcı geldi.ama efsane yapım.

• öyledir fredyim :)

• 1408 izle ve korkkkkkhhhhh hüüüüü

1|0
    0|0
    • profil resmin çok güzel.hayran olduğum adam.hmm.filmide merak ettim bakiciğim

• tm.merak ettim.önce bu filmi izliyciğimm.

• izledikten sonra yorum at bakim beğendin mi

• Argento filmlerine bak.

1|0
    0|0
  • Diğerleri

1|0
    0|0
  • gulyabani :)

0|0
    0|0
  • Adam akıllı bir korku filmi yok ki

0|0
    0|0
  • paranormal activity

0|0
    0|0
    • sıkıcıydı

• ben onu izlediğimde baya küçüktüm ve film başlamadan önce gerçek bir olaydan esinlenmiştir diye bir şey buldum.ilk filmi iyiydi ötekiler kötü.

• Turkish Exorcist

0|0
    0|0
  • kayıkçının küreği

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Musallat'ı öneririm yok ben yabancı seyretmek istiyorum dersen de Korku Kapanı nı izle..

1|1
    0|0
  • The Shining

Kubrick çekmiş, Nicholson oynamış, daha ne olsun.

1|0
    0|0
Yükleniyor...