Beynimin tadı tuzu yok, film önerir misiniz... :/ ?

Selamlar. Çay mı demlesem, intihar mı etsem ikilemini yaşatan bir gün yaşıyorum. Ders çalışasım da yok. (Tüm kpss adaylarına başarılar efendim) Ne tarih entrikaları, ne dağlar-denizler, ne de caaanım anayasalarımız dikkatimi çekiyor. E hâl böyle olunca da dedim film izleyeyim de ne izleyeyim... Sıkılmakla sıkılmamak arası kötü bir ruh halindeyim ona göre önerin. :)

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hayata teğet geçmek diyorum ben buna, bir türlü hayatın içine girememek.
    Carlos Sorin filmlerinde coğrafya olarak karşılığı patagonyadır. Yine de izlenebilir..

1|0
    0|0
    • Bela Tarr için fikrin var mı? Onu getirdin şimdi aklıma.

• Tamamdır, şu an diğer yorumlar başka bahara izlenmek üzere not edildi. Önerine bakıyorum.

• Bu ya da başkası, iyi seyirler..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• paristen sevgilerle ya da sinemaya git ikinci sansa cok begendim ben

1|0
    0|0
  • the flash yanliz dizi bu heralde

1|0
    0|0
    • Diziye dalış yapamam. :D

• ne yapmami istiyosun o zaman onu soyle

• Bir şey yapmanız gerekmiyor. Soruyu ve açıklamasını dikkatli okumamışsınız belli ki. Kafa dağıtmak amaçlı film önerisi dedim. Dizi önerdiniz, neden dizi olmayacağını söyledim, ikinci sınıf insan muamelesine alıp, "magazin izle bacım o zaman" dediniz. Rica ediyorum siz bir şey yapmayın. :D

• ne tarz seviyosun ona göre söyleyelim

1|0
    0|0
  • Güneşin oğlu nu izle.. güzel bir filmdir ;) http://www.sinemalar.com/film/22806/gunesin-oglu

0|0
    0|0
    • Hemen irdeliyorum konusunu. Teşekkür ederim hem. :)

• Durağan filmlerden hoşlanıyorum. Bela Tarr'ın filmlleri, Fil Adam tarzı yapımlar. Predestination, Kirazın Tadı ben de iz bırakanlardır.

• tamamdır. biyografi tarzını seviyorsun. bu konuda paylaşım yaparım. müsait olduğumda. güneşn oğlunu izle pişman olmazsın. pek kimse bilmez bu filmi. onur ünlünün (leyla ile mecnun dizisininde yapımcısı yönetmeniydi) filmi. gayette başarılıdır.

• 3 idiots. akil oyunlari. forrest guimp sec birini izle hepsi efsane

0|0
    0|0
  • Işın kampı ilk başta sarmayabilir harika bir filn

0|0
    0|0
  • Gri kurtu izle veya 127 gün. Ruhunu bir anda başka bir alemde bulursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ghajini

1|0