En son hangi tiyatro oyununa gittiniz?

Artık eskisi kadar revaçta olmasada tiyatro varlığını sürdürüyor, kimler hala tiyatroya gidiyor?

0|2
13|34

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 34

• Cok soguk ve itici geliyor tiyatrolar. Ozellikle son donemdeki siyaset vari skeclerin bollugunda propaganda eyleminden oteyede gecemiyor gozumde.
    Bizim insanimiz her firsati degerlendirgi icin, sanata bakis acisi yerine daha cok siyasi gorus daha onemlidir. En azindan onlar icin.

1|0
    0|0
  • Bir defa gittim onda da kendim de oynuyordum. Sinemayı da sevmem. Insanlar böyle yerlerde oldukça burjuvazi takılıyorlar.. Sanki viking kralı ragnarın geçit töreni varmış gibi ciddi bir sessizlik. Hafif gülen insanlar savaş suçu işlemiş gibi bakan yapmacık insanlar..
    Dabbenin hangi serisi olduğunu hatırlamıyorum ama dabbe izlerken montun fermuarını çektigimse herkes dönüp bize bakmıştı. Suçluluk psikolojisi ile az daha evet cin benim itiraf ediyorum diyordum. Molada da kendi çabında laf sokmak isteyen, cehalet kavramının kendisi için bir ortamda montun fermuarini çekmek olan kezban hanımlardan birinin "cahil insanlar buralara alınmamalı" klişesiyle Avm'de S*kin beni diye dostlar diye bağırasım gelmişti. Özet olarak tiyatro ve sinema güzeldir fakat entel görünmek icin 3. vlad moduna geçen loser'lar soğutuyor.

1|0
    0|0
  • notre dame

eskisi kadar revaçta değiller ama farklı bir hissiyat barındırıyor anlam veremediğim bir haz duyuyorum

1|0
    0|0
    • 2gün

Çok yaşlıymışız gibi nostaljik hissettiriyor olabilir

• 2gün

böyle insanlar zor bulunuyor buralarda

saygılarım sana

• 2gün

Teşekkürler, burada bulunmam da ikilem herneyse.

• Çok güzel bir şey, televizyon izlemek gibi değil. Evinde oturup televizyon izlemekten daha iyi. Çünkü canlı canlı görüyorsun, ben hiç gitmedim bu yaşıma kadar. Orası da ayrı bir konu, sonra anlatacağım bir gün.

0|0
    0|0
  • ben olduğu sürece gidiyorum

1|0
    0|0
  • bence tiyatro sinamadan çok çok iyi canlı en azından sinamada ki gibi kafa da sisirmiyor

1|0
    0|0
    • 2gün

Sinema rantı, tiyatroyu çok geri plana çekti.

• 2gün

sınama desibel patlaması koca ekran sıfır his hic sevmedim tabi tiyatro da da ıslıklar kapanınca telefonla oynayan değişikler kayıt almaya çalışanlar ayri

• 46dak

onları görmeden izlemeye çalışmak lazım.

• sirke tadında böğürtlen reçeli
    En son buna gitmiştim.

1|0
    0|0
  • Küçüktim hatırlamıyorum

1|0
    0|0
  • Küçükken okulda zorla götürürlerdi ona gittim en son

1|0
    0|0
  • En son ilkokulda sınıfça gitmiştik
    Çıkışta muz vermişlerdi

0|0
    0|0
  • Bircok kez gittim ama cok eskiden.. sevgili kisisi bulabilirsek aklimdaki yapilacaklar listesinin baslarinda..

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşım tiyatro oyuncusu... Gitmede göreyim durumu var.

0|0
    0|0
  • Gitmedim hiç ama çok isterim.

0|0
    0|0
  • yamuk prenses ve yedi cüceler

0|0
    0|0
  • Hiç gitmedim

0|0
    0|0
  • Hitmedim

0|0
    0|0
  • Bbşt oyunun oyunu 2004 2011 tıyatro eğitimi alan birisiolarak kopmak mümkünmü yaas onun yeri bir bambaska ama işte maddi imkanlardan zorla farklı mesleklere yönelenlerdeniz

0|0
    0|0
  • En son fetoculerin goturdugu mennan cinlerine gittim Allah belani versin feto bana kulturel bisey kattigin icin

0|0
    0|0
  • hiç gitmedim tiyatroya ama pc de çok izledim

0|0
    0|0
  • Beşer şaşar şaşar beşer.

0|0
    0|0
  • malesef hiç gitmedim

0|0
    0|0
  • tiyatroya gitmem

0|0
    0|0
  • En son 13 sene önce gitmiştim okul zorla götürmüştü çok can sıkıcı bir durum :D

0|0
    0|0
  • Çanakkale savaşını na gittim

0|0
    0|0
  • hiç gitmedim en son orta okul da okula gelmişlerdi tiyatrocular

0|0
    0|0
  • Baya bir oldu ismini hatırlamıyorum şu an.

0|0
    0|0
  • O/ Hakkari de bir mevsim

0|0
    0|0
  • ya devlet başa ya kuzgun leşe

0|0
    0|0
  • zaman kaybı

0|0
    0|0
    • 6saat

Örnek ayı. Yeni türkiye'nin 100 yıllık ayısı.. tiyatro zaman kaybı ise sen vatandaş israfısın.. Peçete getirin şu fındıklı bok parçacığını alalım bulunduğu klozetin kenarından.. Edelesiz cahil.

• 6saat

@EdeleliGenç bak sövecem ana avrat kaşınıyosun hadi ordan bence

• 6saat

Kızma sanat kabızı insanımsı arkadaş. Tiyatroya zaman kaybı demenden daha ağır bir küfür olamaz.. Ama normal insanlar içinde toplumda bunu belirtme deniz seviyesinde olan kültürel derinliğinde büllur gezdirirler ha.

• Yaban

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 13

• Bir kaç gün önce gittim; Yeraltından Notlar.
    Sezonun en iyi oyunu olabilir. Dostoyevski aşığı biri olarak çok beğendim.

1|0
    0|0
  • Beeen ☝ cok severim tiyatroya gitmeyii :)

1|0
    0|0
  • Sırça kümes ti sanırım baya oldu

1|0
    0|0
  • Ohooo hiç gitmedim 😂 ben anlamıyorum sanattan 😂😂

0|0
    0|0
  • Vişne Bahçesi

1|0
    0|0
  • Geçen hafta Saraydan Kız Kaçırma'ya gittim. Son 2 yıldır nadiren gidebiliyorum ygs/lys yüzünden.

1|0
    0|0
  • valla en son levent Kırca ekibinin tiyatrosuna gitmiştim ama oyunun adini hatirlamiyom

1|0
    0|0
  • Nihayet Bitti.

0|0
    0|0
  • Gitmedim

0|0
    0|0
  • Hatırlamayacağım kadar uzun zaman olmuş.
    Şu an, utandım kendimden.

0|0
    0|0
  • Tiyatro cok farkli bir sey ya. Oyun bittigindeki o his alkislar... yalarun

0|0
    0|0
  • 2 ay önceydi unuttum ama adını

0|0
    0|0
  • Vanya dayı

0|0
    0|0