Kerimcan Durmaz'a Samsun'da saldırı düzenlemişler🔫🔫🔫🔪🔪🔪🔪?

Ya Hayko konserine gidicektim cumartesi biletixtende biletlerimi almışım lanet ettim kerimcan 30 kasımda çıktı piazza avm de hayal kahvesi denen mekanda kavga çıkmış haykoda gelmiyor yarjnda gülşen çıkıcaktı oda iptal mekan zaten pert o avm başa dert resmen bir keresindede kız arkımla beraberken orda kavga çıkmıştı bana biri dadandı bende ona tanışmıyoruz gelmiş bizi rahatsız ediyor h&m de çalışıyor bide salak herif güvenlik geşince yalvarmaya başladı çocuklarım var diye düpbük gene affettim adiyi ama kovmuşlar iti herkes kınadı onları neyse konser iptal avm berbat silahla giriyorlar ne iş anlamadım arkadaş bide anasının taaaa şeyinde yani rezillik siz ne düşünüyosunuz hayko tırstımı yani? 😊

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• nolmuş

0|1
    0|0
    • 4gün

Konser devam ederken kavga çıkmış silahlar patlamış avmde hemen yan tarafta çocuk oyun yeri sinema yemek yerleri var avm boşaltılmış hemen

• 4gün

sadece öyle mi dayak yemiş diyolar

• 4gün

Yok dayak falan korumalar çıkarmış kendi diyor ya da dayak yedi korkuttular diyemiyor vali aramıştır oğlum zararını karşılıcaz diye yerimden etme beni diye bu işler belli olmaz

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...