Arkadaşlar selam kitap tavsiyesi

arkadaşlar selam kitap alıcam bana tavsiye edeceğiniz gerekçesi ile bir kitap adı ve yazarı var mıdırçok tşşk ederim..

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Belki filmini izlemişsindir ama Uçurtma Avcısı kitabını okumanı kesinlikle tavsiye ederim. Yazarı "Khaled Hosseini" aynı yazarın "Bin Muhteşem Güneş" kitabını da tavsiye ederim ama o daha çok bayanlarla ilgili yani onlara yapılan şiddet ve ayrımcılık ile ilgili. Ama uçurtma avcısı bambaşka 3 kez yılın kitabı seçildi zaten. Afganistan'da sıkıntılı dönemde büyüyen iki çocuğun hikayesi, bir ülkenin yok oluşu, baba ile oğul ilişkisi, arkadaşlık, ihanet o kadar farklı ki gözümde yeri. Umarım beğenirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ucurtma avcisini kesinlikle hayatinda en az bir kere okumalisin. Tavsiye ederim. Hayat hakkinda aslinda ne kadar bilincsiz oldugumuzu, sevginin, arkadasligin daha otesindede insan olmanin nasil birsey oldugunu daha da iyi anliyor insan okudukdan sonra. Bu kitabi oku :)

0|2
    0|0
    • yardımların için çok teşekkür ederim bu kitabu en kısa zamanda ediniyorum.

• yoksulluk içimizde yazarı mustafa kutlu, anlatımı çok farklı bir kitap başlarda hiç bişey anlamıyosun sonra çözüyosun olayları gerçi olaydan çok durum var, hikaye bu 100 sayfa.

0|1
    0|0
    • notumu aldım bu kitabı inceliycem ve okumayı planlıyorum

• betimlemeleri, ruh hallerini anlatışları çok değişik ve sürükleyici

• Kitapçıya gitsene yaw

0|0
    0|0
    • tavsiyene teşekkür ederim ama hani birilerini etkileyen bir konu vardır ya keşke bittmeseydi denecek tipte bir kitap istiyorum

• Zulfu livanelinin son kitabi cok guzel degilmis annem okumus neyse zulfu livaneli nin serenadi guzel mesela.

0|0
    0|0
  • Nasıl kitaplardan hoşlandığını,takip ettiğin yazar filan varsa isimlerini,sevdiğin yayın evini filan yazsaydın daha kolay yardımcı olabilirdim...

0|0
    0|0
    • her türlü kitap okumak tan keyif alırım deneme ve romanlar öncelikli olabilir..teşekkür ederim

• Roman tarzı mı yoksa düşündüren bir şeyler mi?

0|0
    0|0
  • Elif şafak siyah süt :D

0|0
    0|0
  • Yanlış sitede sordun bunu..Burdan sana öneri çıkmaz

0|0
    1|0
    • bir deneyelim dedim aslında kafamda zülfü livanelinin son kitabı var ama bakarsın değişik bişi çıkar

• Ne tarz kitaplar seversin

• pardon azcık geciktim yazmak için:(

ya kitap çok ayırmadan okumak istiyorum ama genelde deneme roman seviyorum sanırım

Erkekler Ne Diyor 4

• Alber Camus'nün "Yabancı"sını tavsiye ederim.

Nobel edebiyat ödüllü bir yazar tarafından yazıldığı ve su gibi aktığı için.

0|1
    0|0
  • Bukowski-Ekmek arası

Çok doğal , olduğu gibi .

0|1
    0|0
  • Dört Büyükler - Agatha Christie. Bir cinayet romanı ve sürükleyici bir kitap. Şahsen okurken heyecanlandım diyebilirim.

0|0
    0|0
  • uyuşturucuyla dans

0|0
    0|0
Yükleniyor...