Bu Türk Sanatçılarımız Bu Kadar da Özenti mi Olur Ya

link bu şarkı size Nez'in sakın ha şarkısını andırmıyo mu?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Benim anlamadığım dünya üzerinde milyonarca şarkı var ve neredeyse hiç biri biribirine benzemiyor nasıl oluyor bu iş ? Bazen benzesin yani olsun o kadar diyorum. Sanki bir database var da şarkı yaptım acaba daha önce böyle bir melodi kullanıldı mı diye kontrol etcek. :)

VE neden bu tür şarkıların kliplerinde olsun videoların da olsun yarı çıplak kadınlar var ?

0|0
    0|0
    • Abi melodi zaten benzemiyo ki şarkıdaki söz yerleri de aynı eğer şarkıyı iyi dinlediysen özenildiğini de farkedememen mümkün değil

• Ben Nez hiç dinlemedim pek yerli dinlemiyorum daha doğrusu hiç denecek kadar. :) Ama haklı olabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• Türkiyede Nez adındaki kişi sanatçı olabiliyorsa özenti olmasındada bir sıkıntı yok.:)

Sen gerçek sanatçılara bak. Şarkıları yabancı dile çevrilmiş olanlar.

0|0
    0|0
  • bu şarkı nezin şarkısından sonra çıktı diye biliyorum ben hemde baya sonra orjinalide link

0|1
    0|0
    • hayır bu attığın klip daha sonra çıkmış olabilir ama şarkı Nez'in klibinden daha önce var

• Ben dans kursuna gittim. Seviyorum çok dans etmeyi . Şarkı da söylüyorum arkdaşlarım çok beğeniyolar sesimi ama işte ben herkesin yanında söyliyemiyorum biraz utanıyorum aslında :)

• varmı kayıdın falan dinleyelim okulda falan söle sende yavaştan alışırsın düğünlerde çık falan:)))

• bu durumda bob sinclair özenti olmuş olmuyor mu ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...