Yaşadığınız acılar size ne öğretti?

Gerçeklik ve rahatlık arasında seçim yapın. Büyümenin hazzını seçmek istiyorsanız kendinizi acıya hazırlamalısınız. Daha az acı istiyorsanız gidin sürünün bir parçası olun. Şu ağaca bir bakın görkemine ulaşması için fırtınalı bir havaya ihtiyacı var. Öğrenmek, yaratıcılık ve keşif... Hepsine acıyla ulaşılır.
-Friedrich Nietzsche

0|0
4|12

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• -Öğrendim ki, insan ne kadar büyük acı çekerse, hayata karşı o kadar güçlü hale gelyor.
    -Öğrendim ki, o kadar gereksiz ve basit şeylerden acı çekiyoruz ki, bazen bu saçmalıklara gülüp geçmek en doğrusu.
    -Öğrendim ki, insan acı çektikçe nasıl savaşacağını öğreniyor, insanları daha iyi tanıyor, bir daha aynı zorluklarla karşılaştığında ona ağır gelmiyor.
    -Öğrendim ki, bir insanı acı değil, umutsuzluk ve kendi kuruntuları tüketir.

cut.

0|0
    0|0
  • İnsandan insana değişiklik gösterebilir kimi güçlenir kimi zayıflar fakat ortak bir paydası varki kendi sözlerimle bir karşılık vereyim istedim"Evrensel bir dildir acı, gözyaşı her yerde gözyaşı"
    Kadir Yılmaz

0|0
    0|0
  • Sağlık çok önemli ve sakın Allahtan ölüm istemeyin ondan beterini verir. Bir de ah almayın çok fena çıkar karşılığı

0|0
    0|0
  • acılar nefes aldığım sürece hayata tutunmayı ve insanları affetmeyi

0|0
    0|0
  • Acılar seçimlidir ve bu hayatta herkes kendi iradesinin getireceği acıyı ve türünü kendi yarattı. Bu yüzden acılarımız tamamıyla bize ait ve yaratıcısı /seçeneklere giden bizleriz.

Kendimden başka henüz belli belirsiz bir acı tatmadım, varoluş zaten bütün her şeye yetiyor.

0|0
    0|0
  • çok acı çektim. Bu aşk acısı değil.
    Aile ve çevre kaynakli.
    Hayata daha dogru bakiyorum.
    Boyle buyurdu zerdustu tavsiye ediyorum herkese

0|0
    0|0
  • İnsanlara güvenmemeyi..
    Çok fazla Allah kitap diyenlere ise HİÇ güvenmemeyi öğretti..

0|0
    0|0
  • güçlü olmayı hedefe ulaşmayı bir ağacın köklerini toprağa salması gibi benimin yere sağlam bir şekilde yıkılmamak adına durmam gerektiğini ve ne olursa olsun asla pes etmemeyi her daim insanın hedefi olması gerektiğini

0|0
    0|0
  • insanlara az güven

0|0
    0|0
  • Ben daha öğrenciyim acilarimi layıkıyla yasiyorum bakalım sonunda ödülüm ne olacak

0|0
    0|0
  • İnsanlara güvenim kalmadı diyenlerden biri bunun yaşadığı acıyla ilişkisini açıklayabilir mi bir türlü kafam basmıyor da bunu

0|0
    0|0
  • Akilli olmak aklini kullanmak daha önemli. Mutlu olmak icin bedel ödemeye gerek yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kimseye güvenmememyi

0|0
    0|0
  • hayatta en masum görünen birine dahi asla güvenmemem gerektiğini öğretti

0|0
    0|0
  • kan bağım olan kişilere bile güvenmemem gerektiğini öğretti

0|0
    0|0
  • Olgunlaştırdı.. ben şimdi 21 yaşındayım, kendi yaşımda hissetmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...