Eski kitap okuma alışkanlığımı nasıl geri kazanabilirim?

ben eskiden kitap okumayı çok severdim bi günde bi kitap bile bitebilirdi 400 sayfalık zaman nasıl geçer bilmezdim o derece severdim fakat şimdi soğudum sevmiyorum okumak istemiyorum internet çıkalı eski kitap okuma alışkanlığımı nasıl geri kazanabilirim çocuklar öneriler?

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• bir kitap evine gitmelisin ve kitaplara göz atmalısın eminimki ilgini çeken bir kitap bulup onu okumak için can atıcaksın mesela ben siyaset konulu bir kitap gördüğümde o kitabı okumak için can atarım sevgilerimle :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bazen kitaplar sevgi veremiyor.

0|0
    0|0
  • Her gece normal düzeninden 15-20 dakika erken yat, kitap oku, hem kafan rahatlar hem alışkanlığını tekrar kazanırsın. Soğudum diyorsan daha okuması kolay kitapları tercih et.

0|0
    0|0
  • bende aynı şeyden muzdaribim vala...

0|0
    0|0
  • Kardesım soruyor -abı bu kadar okuyorsunda elıne ne geçecek diye! sadece gulumsuyorum ,demem oki, bunun teknıgı olmaz dedıgın gıbı bır kıtabı alırsın elıne ve bıtırmeden bırakamazsın ve bu arada okumaya baslar ıken bellı bır sure bas agrısı yapıyorsa ardan gecen zamanı degerlendırecek olusak gozlerın bozulmus olabılır ve sen okumaya basladıgında bu senı rahatsız eder ve bırakırsın...

0|0
    0|0
  • her kitap bir yere kadar götürür seni biraz zihnini dinlendirirsin

sonrada o bilgi yetmez yeni bilgilere ihtiyac duyarsın

sen yine bir kaç soru işaretinle kafandaki rehber mi ararsın

0|0
    0|0
  • karşı cinse olan aşırı merakını frenleyerek

0|0
    0|0
  • yatmadan önce 10 sayfa ile başla

ama her gece mutlaka

0|1
    0|0
  • Kitap okuyarak

0|0
    0|0
  • okuyarak ama sevdigin ilgilendigin seyler hakkında ...: )-

0|0
    0|0
  • çok kitap o k u y arak

0|0
    0|0
  • ilkokulda kazanıcaktın geçti bolu pazarı sür kendini niğdeye

0|0
    0|0
  • Bende seviyordum ama artık okumuyorum aslında internet buna engel oluyor.

0|0
    0|0
  • isteğin yoksa zatn uğraşma.

0|0
    0|0
  • istegine baglı bence :)

0|0
    0|0
  • Çalış sen de kazan der babam. :D

0|0
    0|0
  • kitap okumaya hemen tekrar başlamalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• seni sürükleyecek bir kitap bul yani senin ilgini çeken al okumaya başla bırakmazsın :)

0|0
    0|0
  • bende de var aynı sorun tek çözüm sürükleyeci doğru kitabı bulmak

0|0
    0|0
  • İlk 10 sayfadan sonra yine okumaya baslayabilirsin...

0|0
    0|0
  • önce basit ama ilgini çekecek piyasa kitaplarını okumakla başla bir zaman sonra onlar seni sıkmaya başlar ve gerçek kitapları okumaya başlarsın

0|0
    0|0
  • OKUYARAK

0|0
    0|0
  • yararlı olabileceğin kişilere kitap okumayı dene,alışkanlık haline getiriyorsun.

0|0
    0|0
  • Hesabını iptal ederek.

0|0
    0|0
  • bence kitap okuma alışkanlığı kaybedilebilecek bir şey değil. ya seversin ya sevmezsin yani. kaybetmemişsindir sende, sadece eline almadığından öyle sanıyosundur. hemen sevdiğin türde bir kitabı eline al ve okumaya başla, bunun için yapcak başka şey yok. bahane bulma hiç al kitabı oku hemen, gördün mü bu yazıyı?koş git oku hemen şimdi hadi :D

0|0
    0|0
  • bazen bana da olur. basit kurgulu ama sürükleyici kitaplar okuyarak tozumu pasımı atıyorum. best seller'lar bu konuda daha çok işe yarar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...