Rüyama Yorum Arıyorum Yorumlayabilir Misiniz?

Bu sabaha doğru gördüğüm rüyamı anlatıyorum bayağı aklıma takıldı benim annem rahmetli babamıda evden atmak zorunda kaldım davalığız. Attığım eski bir vitrin vardı. Rüyamda o vitrinin kapağını açtım. Büyük bir büzülmüş gazete kağıdının olduğunu gördüm. İçini açtım altın liralar, yüzükler ve gümüş paralar gördüm. Annem rahmetlinin benim için saklamış olabileceğini düşündüm. Birden babamın geldiğini görünce içindeki altınlardan kapabildiğimi kaptım, gazeteyi ve içindekileri babam aldı. Kalanları almak için mücadele ediyordum geriye birçok gümüş para ,2 altın yüzük bir kaçta altın lira kalmıştı. Babam vermemek için uğraşmıyordu. Altın liralarla yüzükleri aldım ve gümüş paraları ona bıraktım. Ve ardından uyandım. Rüya yorumu bilenler bu ne manaya geliyor açıklayabilirler mi?

Güncellemeler:
Arkadaşlar pazartesi günü ameliyat olucam bununla bir bağlantı olamaz dimi?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Ruyada para altin gormek senden gidecegine isarettir

0|1
    0|0
    • deme ya öyle mi?

• Bak gordun mu ameliyat olacakmissin bu da butcenden bir miktar gitmesi demek

• evet 3000 tl lik bir gidiş varda ben zaten hazırım buna :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Babanı niye attın evden? Nerede kalıtor şimdi? Babanla arandaki anlaşmazlıklar rüyana yansımış.

0|0
    0|0
    • nedeni şu hangi baba evladını öldürmekle tehdit edecek kadar gözü döner?

Erkekler Ne Diyor 1

• sanirim. babani seviyorsun bir yandanda ona aciyorsun annene ihtiyacin var o olsaydi butun servetler senin olurdu fazlasini baban ile paylasirdin bosluga dusmus olabilirsin cikis icin babanla aranizdaki problemleri cozmeniz gerekiyor

0|1
    0|0
    • Babamı hiç sevmedim sevmeyeceğim. Anneme her daim ihtiyacım var. Ama sanırım yorum bu değil.

• bana yorumlama bu sekilde ogretildi ona gore anlattim

• Teşekkürler...

Yükleniyor...