İnsan kaynakları mı kamu yönetimi mi ?

Sizce hangisini okumalıyım insan kaynakları alanında kendimi yetiştirirsem maaşım min ve max ne kdr olur çalışma şartları nasıldır ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kamu ynetimi oku bence 3,000t maaş ve 8 - 5 çalışcan çumartesi pazarın var. Arkanı devlete yaşla bence. insan kaynakları 2,000 tl maaş alıyor çumartesisi var ve 10 ile 12 saat çalışma suresi olabiliyor ayretten çumartesi çalışcan belli bir kariyeri yok diyemem ama Şube Müdürü ya da Gelen Müdür olsan fenamı olur.

1|0
    0|0
    • 2000 maaş bana yeter de artar ya ben 1000 i bulsam öper başıma koyarım onada şükür bu devirde asgeri ücreti zor buluyo insanlar :D kamu yönetiminde aklım varda diyorum bir sürü insan okuyo 4 sene okuyup işsiz kalmakta var işin ucunda

• Valla öyle diyonda işler büyünce hayatta atılınca edğişiyor sonra bişman olupta vay ana vay babam der durusun. Hayat senin istediyin gibi yaşa

Erkekler Ne Diyor 3

• insan kaynakları alanında iyi yetiştirirsen kendini 3 bin lira gibi bir maaş ortalaman olur hem ayrıca temiz iş bu arada sadece uni ile olmaz bu iş özel eğitim kursları seminerler hepsine katılman ve güncel olman elinde on dan fazla sertifika olması seni piyasa da değerli kılar ..

0|0
    0|0
  • keşke başka şıklarda olsaydı . kamu yönetimi ilk tercihimizdir

1|0
    0|0
    • başka önerileriniz varsa siz eklyeblrsiniz

• siyasal bilimler ve kamu yönetimi okuycm ztn eğer insn kynaklarını seçmezsem aynı şey :D

• insan kaynakları geleceği parlak bir iş olarak gözükmüyor ülkemizde

• kamu yönetimini dene bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kamu yönetimi daha kapsamlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...