Nasıl kültürlenebilirim?

Çok cahilim. Şu üniversite okuyup lay lay lom olan tipler var ya onlardanım işte. Yani siyaset, tarih falan ilgimi çekmiyor, sıkılıyorum ama kültürlü, bilgili olmak istiyorum. İmkanım da var. Abim çok okur tarih, felsefe, siyaset falan evde bu konuda çok kitap var. Nasıl kendime bunları sevdirebilirim?

0|0
2|11

Erkekler Ne Diyor 11

• Eğer okumaktan sıkılıyorsan izleyebilirsin siyasi filmler, belgeseller tv programları var onlara bakabilirsin. Hem daha hızlı ilerlersin hem de daha az sıkılırsın

1|0
    0|0
  • Kitap çok okumalısın her konuda ama dikkatini çeken kitaplar. Bol bol ülke gez imkanın varsa öyle belgesel izlemek yetmiyor, merak etmen lazım bu içten gelen birşey zorla kültürlenemezsin 😃

1|0
    0|0
  • boşver sen. kafelere git , boş şeyler konuş, gıybet et, laf at, erkeklerle uğraş ne bilim. mutlu olursun en azından. kültürlendikçe&insanları tanıdıkça ne kadar berbat bır bir hayvan türü olduğumuzu anlayacak, mutlu olamayacaksın. hem birşeyler öğrendikçe ne kadar cahil olduğunu kavrarsın."Cahillik erdemdir."

0|0
    0|0
  • Öncelikle gerçekten böyle düşünüyorsan büyük bir adım atmışsın demektir, seni tebrik ederim.
    Şimdi konuya gelecek olursak eğer direk ağır gelebilecek kitaplardan başlama derim eğer arzu edersen bana başlamak istediğin konu hakkında bilgi ver, ben sana başlangıç olarak tavsiyelerde bulunabilirim.

0|0
    0|0
  • celal şengör- ilber ortaylı- ahmet şimşirgil mehmet çelik- murat bardakcı- erbakan- yılmaz özdil- ve atatürk 1299-2010 arası tarihi bilmeden kultürlü olamazsın. bunları tavsiye ederim video izle derim youtube

0|0
    0|0
  • merak et

0|0
    0|0
  • belgesel izleyebilirsin kitap ilgini çekmiyorsa

0|0
    0|0
  • bolca haber izle ama bizim bu saat 7 de başlayan haberlerden bahsetmiyorum zaten o haberleri ister istmez duyuyorsun yabancı gazeteleri ve anladığın kadarıyla haberleri izle hem dışardan ülkemizin durumunu hemde farklı bilgiler edinirsin

0|0
    0|0
  • külturel turlara katil

0|0
    0|0
  • Kütüphaneye gir ve orda 40 gün bekle

0|0
    0|0
  • aynı bende senın gıbı yım hıc sevmem tarıf felsefe yapanlara bıle kızıyorum hıkaye anlatma dıye

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• En iyisi bence hani bunu biliyormuydunuz kitaplar var ya bilmece gibi bence hem zevkli oluyor okumaya hemde bilgili oluyorsun bence ilk öyle dene :)

1|0
    0|0
  • kültür mantarı yiyerek tabisiii

0|0
    0|0
Yükleniyor...