Vizyona yeni giren Çakallarla Dans 4 filmini seyrettiniz mi?

#Türkiye sanat ve kültür alanında pek ileride değil. Özellikle bu sinema sektöründe hiç iyi değiliz. Komedi adı altında yayınlanan filmlerin aslında düşündürücü hiçbir özelliği yok. Ünlü komedyen em Yılmaz, gülerken düşünebilmenin mümkün olmadığını söylüyor.

Aslında altında yatan ince esprilerle güldürmek, izleyiciyi daha çok mutlu eder. Fakat çoğunlukta hayvansal nitelikler taşıyan şahısların canlandırılıp izleyicilerin önüne koymaları sinema sektöründe ne kadar başarısız olduğumuzu gösteriyor. Örneğin; Recep İvedik 1,2,3 ve 4.

Çakallarla Dans filmi yönetmeni Murat Şeker, seri çekim filmlerinde ''Bizden daha iyisi yok.'' dedi.

Şafak Sezer'in Kolpaçino 3 adlı filmi ek fazla tutmayınca psikolojik sorunlar yaşamış ve hiç vakit kaybetmeden Kolpaçino 4'ün çekimlerine başlayacağını söylemişti.

Uzun bir emek isteyen bu seri filmlerde Çakallarla Dans film serisinin performansını nasıl buluyorsunuz?

Vizyona yeni giren Çakallarla Dans 4 filmini seyrettiniz mi ?

• Seyrettim.
    7% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • Seyretmedim.
    93% (14)100% (8)96% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|4

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu millet ancak Recep İvedik i izlesin.. toplumun zeka seviyesi bunlarla güzel tespit ediliyor

1|1
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|1
  • seyretmedım seyretmem de biliyorsun

0|0
    0|0
  • İzlemedim izlemeyi dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • Seyretmedim.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum bu seriyi

0|0
    0|0
  • Seyrettim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• miizahi kısımları yok değil fakar komedi niteliginde güldürü niteliginde yayinlanan yeni nesil filmler devekuşu kabarenin simena tirnagina bile dokunamaz oyle kaliteli komediler yok daha ferhangi şeyler gibi evet bunlar tiyatro fakat sinema tiyatrodan örnek alinmis bir sanattir icracıları kamera karsisinda olmasa da güldürmeyi basarir ustelik geri donusu olmaz tiyatrolarin burda ustune gidilmesi gereken mimikler tonlamalar hataliysa duzeltilir biraz daha örnek alınmalı boyle. yapitlar. ayrica cem. yilmaz hakli mizahçı kişi düşündürmeyi planliyorsa cok ulaşamaz bu amaca ince espiriler mutlaka olacaktir iğnelemeler. fakat. izleyici bunu oyundan ya da filmden sonra düşünecektir bu doğru olandır gülerken dusunuyorsa mizahin kalitesinde problem vardir oyle. guldurmeliir ki dusunmeye zamani kalmamalidir kitlenin.

0|0
    0|0
  • Tvde yayınlanırken bile izlemedim serinin hiç bir filmini henüz. Türk filmi sevmiyorum Kemal Sunal, Şener Şen haricinde izlemem

0|0
    0|0
  • İlk 3 filmi sarmadı. Gitmedim, gitmem

0|0
    0|0
  • Seyrettim

0|0
    0|0
Yükleniyor...