Şiir'i kimler seviyor , yazmak bir sanat mi sizce? Bana gore 2 dklik duyguyu kagida dokme islemidir şiir sizce?

Sizce zormudur yazmak?

0|0
2|3

Kızlar Ne Diyor 2

• Zordur. Her yiğidin harcı değil.

0|1
    0|0
    • 5gün

Hissediyorum yavas yavas kışın geldigini , bir sogukluk var havada enseme vuruyor hissediyorum... deniz durgun degil eskisi gibi sert ruzgarlarla vuruyor kiyiya... insanin karekterini yuzune vurdugu gibi ! Caresizce bitmesini bekliyoruz bu kışın , uzerimizden atmak istiyoruz yukumuzu. Kim hergun mutlu ki hayatta derdi olmayan insanmi kaldi eskisi gibi soyle... zaman gectikce kışlar sert gecmeye başladi yaş ilerledikce yukler arttı. Bilmiyoruz hayatin kiymetini arkadaş , söyler Atalarımız ogütler " Bugün Varız Yarın Yokuz " diye... yorumlarmisin nasil sence

• 5gün

Diğer insanlara göre daha şanslısınız. Karşınıza güzel fırsatlar çıkmış ve yeniden çıkacaktır da. Kariyer yapmak istiyorsanız bu fırsatları değerlendirin bence.

• 5gün

Tsk ederim arrik o kadar hirsim yok acikcasi ben lise zamani baslamistim yazmaya Şu an o kadar yazmiyorum kendi kendimi gelistirdim aslinda. Universitede bama sair nerdesin derlerdixben bile adimi unutmuslugum oldu o yillarda

• Kesinlikle. Şiir zaten duyguların tercümanı dır. Öyle kafadan şiir yazılmıyor işte. O ruh halinin yakalanması lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Severim ama her şiiri değil.

Ayrıca sanattır evet zorlu bir sanat. Senin söylediğin gibi iki dakikanın ürünü değil.

0|1
    0|0
    • 5gün

2 dk orda benzetme duygusu olan cok iyi seyler yazar siir duygudur ben o duyguyu 2 dk verebiliyorum bazisi 1 bazisi 1 saat

• Ben tseviyorum. Tabi ki yetenek işi. Ama insan her konuda olduğu gibi şiir konusunda da kendisini geliştirebilir.

1|0
    0|0
  • yaz bakalım hele şiir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...