Samsung s4 kullanan var mı ?

bu telefonu kullanan arkadaşlar var mı aranızda ? nasıl bir telefon ?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• üst düzey tek sorunu 5'' kot pantolon cebine sığmıyor ceket iç cebinde taşıyorum veya elde onun haricinde çok iyi kamerası ses kalitesi 10 üzerinden 9.9 alır :) 10 almaz ama çünkü teknoloji durağan değil sürekli yeni şeyler çıktığı için hiçbir ürün 10 üzerinden 10 olamaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• arkadaşım memnun.

0|0
    0|0
  • Bana göre s3 'ün üzerine bazı şeyler kattı hangi birini sayıyım göz takip özelliği 1080 p ekrana parmağını değdirmeden algılama en çokta göz takip olayı çok güzel video çekerken kameranın takip etmesi görüntünün siz durdugunuzda durması vs vs.. 3 gün oldu alalı peşin fiyatına 12 taksit 1559 lira 1900 lira diyenler iyi araştırsın ..

0|0
    0|0
  • bi xperia z değil

0|0
    0|0
  • kullanmadım ama samsung çakma bir telefon iphone , sony ve lg yi taklit etmek den başka bişey bilmiyo her konuda teknik olarak böyle millet neyini seviyosa tuvaletten deliğine sığmaması iyi sadece

0|0
    0|0
    • Madem çakma bir firma neden ürünleri en çok tercih edilenler listesinde 1. Sırada? ;)

• türkiye de öyle malesef türkiyede teknolojide gelişmemiş dikkatini çekerim hazırdan alıyo yani zaten ben hiç hayatımda r&b kliplerinde ya da çok ünlü insanların elinde samsung görmedim uyanın olum samsung oyuncak telefon la kendiyle böle taşak geçen bir şirketin telefonunu alıyonuz

• güzel telefon internetten özelliklerine bakabilirsin

0|0
    0|0
  • S3 var... s 4 1900 tl :Pp

0|0
    0|0
  • bende s5 var amerikandan aldım.

0|0
    0|1
  • bende almayı düşünüyorum. ama s3 mü s4 mü kararsızım.

0|0
    0|0
  • böyle dokunmatık falan çok acayip :)

0|0
    0|0
  • bende s1 var s3 cok buyuk ekrani geliyor s 4 daha buyuk cebimden baska biryere tasimama o yuzden iphone 5 alicam heralde sizce be yapayim

0|0
    0|0
  • Isınma ve kilitlenme problemi var. Bizzat kendimde test ettim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tüm Galaxy serisini çıkar çıkmaz alan biri olarak şu an son olarak S3'üm var. S4 alacaktım ama, S3'ten sonra almamı gerektirecek bir şeyler göremedim S4'te. S4'ü inceledim. Hemen hemen S3'le aynı sayılırlar. Sorabilirsin bana.

0|1
    1|0
    • Aynen size katılıyorum bir kaç ufak tefek değişiklik yapmışlar. Bende s3 kullanıcısıyım performansından çok memnunum.

• Samsunglar fena sayılmaz.

0|0
    0|0
  • tepsi olarak kullanabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...