İlluminati ile bu sembolün bir bağlantısı var mı?

İlluminati ile bu sembolün bir bağlantısı var mı?

1|0
14|35

Erkekler Ne Diyor 35

• var anlamı aşağıdaki gibidir. asıl fotosu daha farklı orijinal versiyonunu ekledim
    ismi Baphomet
    Baphomet başta put olarak biliniyordu, şimdiki kaynaklarda ise şeytan olarak bilinir. (Çift cinsiyetli olması şeytan olarak gösterenlerin, delilidir.) Vücut yapısı itibarı ile belden aşağısı erkek gövdesi kadın kafası ise koçtur. Mason ayinelerinde baş köşeyi baphomet alır. Elleri ile oluşturduğu hareket mısır hiyerogkiflerini andırır. Bazı kaynaklara göre mısır hiyeroglifleri mason simgeleri ile yüklüdür.

http://i.hizliresim.com/o0gnDm.gif

0|0
    1|1
    • 5gün

Arkadaşım her yıldız illuminati demek değildir. Bahsettiğin sembolün illuminatiyle ilgisi yok...

• 5gün

Dikkatli bak lütfen bu sprituel satanizm simgesi ayrıca illuminatide pentegramın içerisinde ve kenarlarında simgeler bulunmuyor

www.merakname.com/illuminati-sembolleri-nelerdir/

• Satanizm sembolu bu. İlluminati ile satanizmin alakası olabilir mi sence :) . Adamlar aşırı sağcı yahudi la. Az bir kısmida katolik.

0|2
    0|0
  • ortadaki şeytan gibi gözüküyor. Yıldız da basit bir büyü yıldızı gibi duruyor ama kelimeleri çözemedim.

daha çok satanizmi hatırlattı bana. ortasında şeytan olmasa korunma alanı derdim sanırım. şeytan olunca çağırma alanı olmuş sanki.

0|1
    0|0
  • yok.

0|0
    0|0
  • yoktur kanks

0|0
    0|0
  • Bİlmem

0|0
    0|1
  • Satanist ayini itemi la bu 😄

0|2
    0|0
  • Baphomet mührü bu.

0|2
    0|0
  • Hayır yok. Resimdeki sembol Satanizmin sembolü

0|0
    0|0
  • bağlantılı

0|0
    0|0
  • Evet. İyi niyetle bakarsak yıldızı saymayabiliriz belki ama içerisindeki hayvan kafası birebir sembollerinden.

0|0
    0|2
  • bu bizim şeytan :D

0|1
    0|1
  • alakası bile yoktur.

0|1
    0|0
  • Vardır

0|0
    0|0
  • Yahudilluminati şeytan üçgeni aynen

0|0
    0|0
  • illuminati şeytana tapan bir örgüt ztn

0|0
    0|0
  • Ters üçgen şeytan , düz üçgen piramit. İsrail bayrağınnın sembolüde böyle zaten.

0|0
    1|1
    • 6gün

İyide bu 5 köşeli. Senin dediğin 6 köşeli

• 5gün

@SimonPaula Dun gece kafam kiyakken takildim , ondan duzgun cumle kuramamisim. 😂

• 5gün

dün balkondan bomonti şişesi fırlattım bir daha içmeyecem diye. sıkıntı yok :D

• gece gece icat cikartma

1|0
    0|1
  • Olabilir.

0|0
    0|0
  • Satanistlrin işareti bu. Illuminatinin ki büyük gören göz piramit içindeki

0|0
    0|0
  • Yahudilik ve Masonlukla alakalı bir simge gibi geldi bana

1|0
    0|0
  • Şeytani bir sembol.

0|0
    0|0
  • bu nedir yaa

0|0
    0|0
  • Kara büyüyle alakalı diye biliyorum bu tarz simgeler

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|1
  • evett

0|0
    0|0
  • var galiba

0|0
    0|1
  • bu pentagram illüminatiyle değil satanizmle alakalı

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • Hayır, yok. Bu sembol SATANIZM ile alakalıdır.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 14

• Pentagramın içine yerleştirilmiş oğlak başı ile Leviathan sözünü oluşturan beş İbrani harfi bir araya geldiğindeyse Baphomet Mührü oluşur. Sembol, cennetten kovulmuş meleklerin hapsedildiği çukuru temsil eder. Yıldızın aşağı bakan üç kolunun Kutsal Ruh'un ters çevrimini temsil ettiği söylenir. Satanizmle ilgili bir sembol.

0|1
    0|0
  • bu daha çok sadistlerin sembolüne benzio. illüminati de tanrıya inanıyor sadece yahudiliği yüceltip dünyayı kontrol etme derdinler

0|0
    0|0
  • Muhtemelen Davud'un Yıldızı ile karıştırdın. Biri 5 diğeri 6 köşelidir.

0|0
    0|0
  • Bu simgenin illuminati ile ilgisi yok. Tamamen sprituel satanizm ile ilgisi var.

0|0
    0|0
  • Satanizmle illüminatiyi böyle farklı birşeymiş gibi yorumlamaları peki? Arkadaşlar 1 haftadır illüminati new age bilinçdışı adlı konularda tez yazıyorum Allah aşkına satanizmle illüminatinin arasında ki benim göremediğim bu devasa fark ne?

0|0
    0|0
  • ay 666.. satanizmle alakalı illuminati değil

0|2
    1|0
  • Var. Baphomet..!

0|0
    0|0
  • Baphomet bu keçi yani şeytan diyolar :D illuminatinin sembolü saçma salak bişey

0|0
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • Şeytani bişeyler var burada :D
    Vardır :D

0|0
    0|0
  • bunu ben darp yapar ok atarım

0|0
    0|2
  • evet ne mana zaten belli o meshebe ait olduğu

0|0
    0|0
  • Masonların simgesi bu

0|0
    0|0
  • Hayır. Bu ters pentagram, satanizmi simgeliyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...