Hangi cinayet romanı ?..

Evet arkadaşlar bildiğiniz güzel bir seri katil romanı var mı , ama katilimiz kuzuların sessizliğinde ki Hannibal gibi olsun yani bir tarzı olsun belli kriterdeki kişileri öldürüyor olsun ve öldürme tarzı da olsun kendine has, cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)..

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• agatha christie cinayet alfabesi

geldi ilk aklıma soruyu okuyunca.katilin bir öldürme tarzı var

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim okuycam bunu inş..

Kızlar Ne Diyor 5

• buz kapanı , şeytanın müridi , psikopat i orman , kara büyü , kurtlar imparatorluğu , kızıl nehir , siyah kan , leyleklerin uçuşu

0|1
    0|0
    • christope grange :)), liste için teşekkürler ilk iki yazdığını okumadım ikisini de alıyorum listeye..

• grange süper adam kurtlar imparatorluğu favorim

• kurtlar impartorluğu filmide var onun jean reno oynuyo başrolde, hatta filmin sonlarında bizim Emre Kınay da Türk özel tim komutanı olarak giriyo filme ..

• Siyah kan - J.C. Grange.

0|1
    0|0
  • kabus oteli var okudun mu

0|0
    0|0
    • duymuştum bunuda alıyorum listeye, bilim adamı falan varmış o kitapta herhalde zengin çiftler falan ..

• Eyw. tamam :)..

• aklıma ilk o geldi onu söyledm ne bliym :D bde psikopat vardıı

• Melekler ve şeytanlar

Panik

Kurtlar imparatorluğu

Karanlığın soluğu

0|0
    0|0
  • Tami Hoag- Psikopat

Jane Casey- 5. Kurban

John Saul- Şeytanın Sağ Eli

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Tess'in ve Grange'nin çoğu kitabı öyledir eminim beğenirsin. Direk istediklerine hitap edenlerden biri de Ted Dekker Gelin Koleksiyoncusu

0|1
    0|0
    • eyw. alıyorum listeye bu yazarı bakcm kitaplarına ..

• Agatha Christie'nin tüm romanları iyidir.

0|1
    0|0
    • bakcm o adamın kitaplarına cevap için teşekkürler ..

• :)))))))))))))))))))))) hadii yaaa :)).. rezillik :)))).. kadın görse sen okuma kitaplarımı der ..

• tess g. nin romanlarını beğenmezsen sana yemin ediyorum burayı kapatıp giderim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...