Justin Bieber'ı Erkekler Neden Sevmiyor ?

Yani tamam herkes her şarkıcıyı beğenmek zorunda değil ama bu çocuğa yapılanlar saygısızlık derecesinde olmaya başladı tüm dünyada. Sevilmese bile saygı duymak gerekmez mi ? Ben işahsen elde ettiği başarılarına büyük saygı duyuyorum, henüz 19 yaşında ama müziğin zirvesinde.

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• başarısını yediremiyorlar kendilerine.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kimse kimseyi sevmek zorunda değil

0|0
    0|0
  • bende sevmiyorum içinde sanat olmayan boş tıngırtılardan hoşlanmam

0|0
    0|0
  • bende sevmiyorum ergen ergen tripler çocuk be daha

0|0
    0|0
  • bu çocuğu beğenmiyorum aslında iticilik şu liseli hayranlarından bıkkınlık geldiği için bizde de bir antipati oluşturdu diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • #sorun sadece kıskançlık değil sorun; ergen,kendini bir bok sanan, iğrenç müzik yapan, ve kendini müzik ilahi olarak gören bir salak olması

0|0
    0|0
  • karı gibi oldğndan :D

0|0
    0|0
  • kızlar casteeeen diye bağırdıkları için,kezbanlık yaptıkları için sevmiyolar.

0|0
    0|0
  • biraz fazla mükemmel ondandır

0|0
    0|0
  • kızlar yakında justinin g*t ünün kılıyım diyecek bu gidişle

0|0
    0|0
  • kıskanıyolar çok zengin ve ünlü olduğu için

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum ama evlenme teklifi etse kabul ederdim:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• müzikten bir bok anlamayan birisinin böylesine ünlü olması gerçek sanatçılara yapılan haksızlık bana göre.

0|1
    0|0
  • bikaç gün öncesine kadar böyle bir çocugun varlıgından haberim bile yoktu

1|3
    1|0
  • Kişiliği bozuk onun .

0|0
    0|0
  • Salak kızlar pireyi deve yaptı şimdi adam para içinde yüzüyor... Adaletini s...m dünya...

0|0
    0|0
  • Bir Selçuk Şahin'in bir de bu veledin kazandığı para çok zoruma gider arkadaş

0|0
    0|0
  • niye sevmiyim Allah yetenek vermiş oda kullanmış ama selenayı aldı ondan kıl kapabilirim :):)

0|0
    0|0
  • erkeğizde ondan soran ve soru ironisi birtek benmi görüyorum amk

0|0
    0|0
  • Onun müziğinin de sanatının da afedersin ama mına koyam.Bİ tane bacaksız iki şarkı söyledi diye dünyaları götürüyor biz kıçımızı yırtıyoruz elimize üç kuruş geçiyor.sırf bu adaletsizlik yüzünden bile söverim o bibere.Türk kızları ter kokuyor dedikten sonra da onu seven bir vatandaşımız hala varsa onların da mına koyam unutmadan söyleyeyim dedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...