Sizce lise mezunu hayatı boyunca sayılı kıtap okumuş biri kitap yazabilir mi?

Yazdığı kitap tutar mı peki? Yani sizce?

0|0
13|5

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet yazabilir bu olay hayal gucune bakar. Tabiki kitabin cinside onemli

0|0
    0|0
  • Zor birsz

0|0
    0|0
  • Zannetmem. Ama imkansız diye birşey yoktur. Eskiden olsa tamam ama günümüz şartlarında cok zor : d

0|0
    0|0
  • Evet olur ve satılır. Ben deneme yazıyorum mesela..

0|0
    0|0
  • Eğitimin bir önemi yokki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Hayal gücü önemli ama tek başına yeterli değildir edebi tarafı da önemli yazar edebi yönden yeterli donanıma sahip olmalıdır

0|0
    0|0
  • Üslup ve dilbilgisi önemli. Hayal gücünü bilemem. Berbat bir anlatımı olan bir kitap her ne kadar yaratıcı olursa olsun okumam ben.

0|0
    0|0
  • okuduğu kitaplara, kelime dağarcığına bağlı. lise, üniversite vs bunlar insanın neyi yapıp neyi yapamayacağını göstermez.

0|0
    0|0
  • Yazabilir tabiki ama ben okumam ergenlere hitap eder belki yani şu wattpad hikayeleri okuyan kesimden bahsediyorum yanlış anlaşılmasın orada da çok güzel kitaplar oluyor ama mafyali kotu cocuklu olmayan nadir kitaplar onlar..

0|0
    0|0
  • Nerden mezun olduğu mühim değil ama hayatı boyunca sayılı kitap okumuş biri yazsa yazsa popüler kültür tarzında yazar

0|0
    0|0
  • emeklemeden yuruyemezsin 😄

0|0
    0|0
  • ewet bence azmin elinden bişey kurtulamaz

0|0
    0|0
  • Biraz zor

0|0
    0|0
  • Kelime bilgisine hitap gücüne kişiliğine bağlıdır o

0|0
    0|0
  • Olar

0|0
    0|0
  • Ben yazan biriyim hocam bana hep şunu derdi okumaya vaktin yoksa yazmayada olamaz derdi. Fırsatin varsa okuyarak yaz derim

0|0
    0|0
  • Lise mezunlarının da duyguları, bakış acıları vs var. Uni mezunlarina tas çıkarır bile

0|0
    0|0
  • cok zorr

0|0
    0|0
Yükleniyor...