White Sea'nin ne olduğu hakkında fikri olan var mı? :)

Mersinliyim ve açılış gerçekten muhteşem bir gösteriydi gurur duydum ama white sea nedir ya?

Güncellemeler:
link İngilizce

link Türkçe

0|0
7|25

En İyi Erkek Görüşü

• #TayyipErdoğanınSoğukDenizlereÇıkmaPlanı

link

Rusya'da bir olay çıkarsa, Putin Türkler zaten bunun provasını Mersin'de yaptı der :(

#KSye hashtag gelsin <3

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Ben biliyorum, daha yeni öğrendim. :)) Black Sea'nin tersi olsuğu düşüncesi ile Akdeniz olması gerektiğini düşünen ve düz mantıktan başka şekilde mantık yürütmesi mümkün olmayan bir beyinden çıkmış çok komik bir şaka bence bu.

1|0
    0|0
  • AK kafalıların denizi.

Lütfen "ak" sözcüğünün başına sevgili manasında "yar" sözcüğünü getirmeyin. Bunlar sevgiye düşman.

2|1
    0|0
  • Çok cahil bir başbakanımız var bana da rehavet çöktürüyor.Öğrenme şevkimi .ikiyor.hevesimi kursağımda bırakıyor.Kanadaya gitcen orası da soğuk çok sıkıcı.Kafası çalışan bir lider görebilecek miyiz acaba? Orta çağ gibi ilkokul mezunu bir sürü vekil mecliste.Cahilde cahilliğini bilmiyor ağzı salyalı bağırıp duruyor gazlanarak.

2|0
    0|0
  • koyunlara ne versen gidiyo mk sorgulamanız yanlış

2|1
    0|0
  • Yok sen ciddi olamazsın bunu yapmış olamazlar !... :D

3|0
    0|0
  • karadeniz black sea ise

akdeniz de white sea dir :D

3|0
    0|0
  • ing dersine bedenci girince böyle oluyor :DD

1|0
    0|0
  • Özel ismi ingilizceye mi çevirmişler :)

1|0
    0|0
    • izlemedin mi Akdeniz oyunlarının açılış törenini? Kızıyorum kendime; o kadar hazırlık sınıfları, kurslar, dil kampları vs yararlan ne bulduysan oku bir white sea yi öğrenme...

• uluslararası bir organizasyon olduğu için akdeniz yerine öyle kullanılmış ;)

ne varki bunda ?

1|0
    0|0
    • Hiçbir Türkçe kelime ister uluslararası olsun ister bölgesel başka dilde çevrildiği gibi okunmaz

Altındağ-Gold Mountain

Bu imla yanlıştır

• :D canım niye anlaşamıyoruz ? cümle olarak yanlış bişey yok demek istiyorum yani doğru bir cümle ama evet biliyorum bizim akdenizimin adı değil bende biliyorum :)) rte nın yaptıığı hatanın farkındayımmmm ben benim yorumuma sallayan arkadaşa sallıyorum oK ?

• eyv. pardon

• White parti

2|1
    0|0
  • akdeniz mediteranean sea gecer,sallamayiniz lutfen..

2|0
    0|0
  • White sea'nın anlamı sözlüğe bakmadan da çoğu insan bilir. Bilmeyende sözlüğe bakarak bulabilir.

1|0
    2|0
  • whitesea nin ne olduğunu sizden öğrenecek değiliz :DDD

3|0
    0|0
  • WhiteParty :)))

2|0
    0|0
  • mantıklı ingilizce çeviride bu anlam çıkıyor sorun yok :))

1|0
    0|0
  • Ben Mersin'in yerlisiyim ve Mersin'de yasıyorum. Ama ilk defa duydum Akdeniz'e White Sea denildiğini. Boşbakan biraz salladı gibi geldi bana :)

2|0
    0|0
  • Mersin'liyim ve Mersin' de yaşıyorum. Tesislerden ve organizasyondan tabii ki bende gurur duydum ama taa ki tayyeap çıkıpta o talihsiz konuşmayı yapıncaya kadar. Hayır neyin kafasını yaşıyor bilmiyorum ama Macit'e bir teşekkür bile etmedi. Hatta ismini bile söylemedi. Bu adama hala oy verenler ve destekleyenlerle aynı havayı teneffüs ettiğime çok üzülüyorum doğrusu. Hem cahil, hem yobazlar. Bu insanlar mı yönetecekti Türkiye' yi :( yazık valla...Atatürk' ün kemikleri sızlıyordur eminim :(

0|0
    0|0
  • İngilizce Terk :D

1|0
    0|0
  • Bunlar Ankara'ya da Anblack der la.

(zorlama oldu farkındayım tutamadım kendimi.vurun kahpeye !)

1|0
    0|0
  • Bknz: hülooooooooooooğğğğ

1|0
    0|0
  • Hüloooooğğğğğğğ :D

İstanbul's neck :D

Casedrink :D

1|0
    0|0
  • adam beyinsiz seçmenini galeyana getirmekten başka birde gaf yapmayı biliyor zaten

1|0
    0|0
  • faruk eczanesi olmasın o?

0|1
    0|0
  • reklama gerek yok...

lavabo markasının model çeşidi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bin yıllık Mediterranean Sea oldu White Sea... "Ak" ya ondandır...

2|0
    0|0
  • Hosgeldin :).

Trolluyorlar baska aciklamasi yok.

2|1
    0|0
  • Erdoğan'ın müthiş ingilizcesinin bir başka eseri.

Not: Şair burada Akdeniz'i kastediyor.

2|0
    0|0
  • Mersinliyim <3

Orantısız zeka balım işte : /

1|0
    0|0
  • Mediterranean Sea sea demiyorlar mıydı White sea mi olmuş daha pratik benim gibi İngilizce Özürlüler için özellikle:)

0|0
    0|0
  • türetmekte adamın üstüne yok dağılın gençler hüloğğğ!

1|0
    0|0
  • akdeniz :)

0|0
    0|0
    • güldüm ya cidden danışmanı falan yok mu konuşmayı kontrol etselerdi keşke...

• Uluslararası ismi Mediterranean'dır.

• öğrendin teşekkürler :)

Yükleniyor...