Uyuyamadık mı acaba?

Taa 2012 ylında girmeye başladım buraya. 2012 yılından beri üye olan insanları hala görüyorum. çok işime yaradı bu site benim sorunlarımı çözdüm hatta sanalda arkadaş edinip reelde bile buluştuk. Yeni üye olanlar sizler nasıl buldunuz?
*türkkahvesi

0|0
3|18

Erkekler Ne Diyor 18

• devam 2013 te 1 yıl kadar ben de takiliyodum pc kalkınca sonra olmadı uygulamasını gordum seri bir şekilde indirdim dedigin gibi çok guzel bir uygulama

0|0
    0|0
  • kız ende masallah baya eskıymıssın valla

0|0
    0|0
  • çoğu kişi salak, erkekler abaza, dam buldular mı yılan derisini nasıl değiştiriyorsa karakter değişimi o şekilde hızlıca evrim geçiriyor, dişilerin çoğu ayrı bir mal erkeklerin çoğu mal mnsykm.

0|1
    1|0
  • insanları daha iyi tanıyıp hayata farklı bakış açıları neler onları gormek için burdayım her konuda daha kimseyle tanışmadım ama farklı olurdu öyle bisey olsa

0|0
    0|0
  • ben 2013 te geldim buraya daha hiç arkadaşım yok

0|0
    0|0
  • Takılıyorum öyle işte 😏

0|0
    0|0
  • Eski üyelerden biri olarak çok etkileyici uyandırıcı bir site ama edinilen kız arklar sıkıntılı olabilir yanlış anlamayın bazı kızlar geçmişi kafasından atamadığından ne kadar gülsede bir yerde işin içine ediyor

0|0
    0|0
  • sora sora bulduk 😃

0|0
    0|0
  • 1 aydır buradayım kafa dağıtmak için ideal ve güzel kızları içinde barındırıyor 😁 tabi çoğu fake kötü olan kısmı 🙄

0|0
    0|0
  • Baya baya yilliksin iyimis

0|0
    0|0
  • Benim 3-4 gün oldu, ilk kez bu saatte buradayım:))

0|0
    0|0
  • Seni bir yerden hatirliyorum? :)
    Vizem var. Son vize.. :):D

0|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum sözlerinşn altına " " " koyuyorum

0|0
    0|0
  • aynen uyuyamadık..

0|0
    0|0
  • benim bu 3. hesabım 9 10 gibi xperde kapattım şimdi tekrar burdayım

0|0
    0|0
  • vay be ablacm herked çok kaaba erkekler abaza hep arksdd bulaamdm bn daha

0|0
    0|0
  • bir benle arkadas olamadın mı sen

0|0
    0|0
  • güzel bir site ama ahlakı olmayan insanlar tarafından keşfediliyor gibi yavaş yavaş onun dışında gerçekten insanlar birbirilerinin sorununu çözmesi yardımcı olması çok güzel birşey..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• piyuuuuu

0|1
    0|0
  • Ben mayis ayinda geldim sanirim

0|0
    0|0
  • Sinirli sayida akli selimin bulundugu ama tecrube kazandiran degisik bir ortam

0|0
    0|0
Yükleniyor...