Popüler Kültür Gençliğine bu sorum:

Starbucks'ta 15 liraya kahve içmek nasıl bir duygu ? Gerçekten öyle yerlere, kahveyi çok sevdiğimiz için mi gidiyoruz yoksa gösteriş için mi ? Bana biraz gösteriş gibi geliyor... Sizce ?

Güncellemeler:
Cevap veren herkese teşekkürler... Bu konuda benim gibi düşünenlerin olmasına sevindim... Bana katılmayanlara da saygı duyarım; ama biraz daha kibar olurlarsa daha da sevinirim... İyi akşamlar

0|0
15|13

En İyi Kız Görüşü

• isim için gitmeye anlam veremiyorum.film izlemekte öyledir benim i.çin çay içmekte.fazla paraya neden gidilmek istenir anlamam.ayrıca bunu yapanlar her zaman param yok diye gezinenler.

0|2
    2|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Hiç gitmedim eşiğinden adım atmadım ezik miyim değilim .

0|2
    0|0
  • starbucksta kahve içmenin nesi gösterişli :/ sorunlumusunuz

0|1
    0|1
  • Arkadaş hatırına bir iki defa gittim.Bayadır gitmiyorum.Sanki paket kan satıyorlar içeriside pislik insan bir yerleri temizler.

0|1
    0|0
  • Birincisi söylemekten bıktım bi' kahve 15 lira değil

İkincisi gösteriş için giden de var oturup kahvesini içen de .

Ama kabul edebilirim ki Starbucks kültürünün olmasına da lüzum yok , parası var ama girmeye korkuyor şahit oldum.

0|1
    0|0
  • Bankta oturup şişeyi saklaya saklaya bira içmek gibisi var mı asfdfasdfagjhkll

0|1
    0|0
  • gezi parkı eylemlerinden sonra hiç gitmedim

0|2
    0|0
  • Bencede biraz öyle . Çünkü aynı kahveyi 2 lirayada içebiliriz . Ama biz starbucksı tercih ediyoruz :D

0|0
    0|0
  • Ne var nan?! Bende giderim , param varsa neden gitmeyim ki?!

1|0
    1|1
  • Kim ne yaparsa yapsın.

0|0
    0|0
  • Para sıkıntısı yoktur rahat takılıyordur ...

0|0
    0|0
  • Yok ya sadece ordaki yakışıklı çocuğu görmek için gidiyordum o da işten atıldı :p asdfghbngfd

0|0
    0|0
  • piyasa yapmak içinmiş birisi öyle demişti ama bu deyimin bile ne anlama geldiğini bilmiyorum.. gençler arasında bişey heralde.. biz yaşımızı başımızı aldık artık, ah gençlik ah!

0|1
    0|0
  • ben dedigin yeri bilmiyorum sanırım İzmirde degil olsa da ben bilmezdim ama ona benzer pahalı mekanlar burda da vardır mutlaka ve özellikle canlı müzik yapan cafelerde bir cay bile 5 lira olabiliyor eger o ortamda bulunup dertlerinden sıkıntılarından bir nebze uzaklasıp eglenceli vakit gecirmek istiyorsan bu parayı da gözden cıkaracaksın özellikle orda görmekten mutlu olacagın birileri varsa deger..

0|0
    0|0
  • bence kesinlikle gösteriş için gidenler mevcut

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Şöyle bir durum var.Maddi durumu iyidir ve çevresi o tür yerlere takılıyodur.onun gitmeside normal.Ama maddi durumu kötüdür çevresinin takılacağı yerler bellidir.5 liralık sigara içiyordur arkadaşları gidip cafede 3 liraya kahve içiyordur oda gidip oralarda takılıyorsa bu anormal bir durum.

0|1
    0|0
  • Tabi ki gösteriş ve hava yapacak bir şey yok, ben olsam giderim marketimden kahve mi alırım evde içerim daha iyi ama eğer paran varsa git denilecek bir şey yok

0|1
    0|0
  • Tamam pahalı amma adamlar yapıyor yahu.

Kahvesi güzel.

1|0
    0|1
  • hocam bir defa kız arkadasım götürdü ne havadar nedde bir manzara vs. var tıkış tıkış diğer masa ile aranda yarım metre yok oraya gidenler sözde birde üst tabaka görülür medeniyetin neresinde var yarım litre kahveyi su gibi içmek aslında biz surada kahveyi içiyoruz demekten baska bişey değil beni sarmadı hacı ama genellemiyorum tabi bu durumu

0|1
    0|0
  • Gider 50 kuruşa lattemi alır evimde tv/pc/ders başında keyifle içerim.

0|1
    0|0
  • Iı şey biz bir yer bildirimi yapıp çıkıcaktık :D

0|1
    0|0
  • tabi öyle hocam

0|1
    0|0
  • sen ne diyon be. ben çaya 1 lira verdiğim gün yemekten kesiliyorum nan.

0|1
    0|0
  • Babam 15 ya kahve içtiğimi duysa ağzımı burnumu kırar :D

0|1
    0|0
  • gösterişmi :D kime gösteriş yapıcaklar starbucks kafeyi canlı yayına felanmı bağlıyolar ne gösterişi seninde eşşek gibi paran olsa gidip kahvehanede içmessin heralde kahveni dimi ?

0|0
    0|1
  • Olum gitmeden uydurmayın 15 liraya kahve mi olur :)

1|0
    0|1
  • Hiç gitmedim. İnsanın bol olduğu yerler sarmıyor beni.

0|0
    0|0
  • biriniz ısmarlayında bizde içelim yahu :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...